3-IZBOVÝ APARTMÁN v absolútnom centre mesta, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 10. 2021
Vysoká, Bratislava I - Staré Mesto
3-IZBOVÝ APARTMÁN v absolútnom centre mesta, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca
357 080 €

3-IZBOVÝ APARTMÁN v absolútnom centre mesta, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca

357 080 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 76,6 m2
 • Cena za m2: 4 661,62 €/m²
  ID inzerátu: 4514541
Ponúkame na predaj 3-izbový apartmán v projekte BLoKK, ktorý sa nachádza na nároží ulíc Vysoká a Nám. 1. mája, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca.
Apartmán s výmerou 76,6 m2 sa nachádza na 4.NP (z celkových 6.NP) a bude vybavený v štandarde. V hygienických priestoroch štandard zahŕňa keramický obklad a dlažbu, závesné WC, keramické umývadlo a vaňu alebo sprchový kút s batériami. V obytných miestnostiach bude položená laminátová podlaha, soklové a prechodové lišty a predpríprava na klimatizáciu.

PARKOVANIE
Možnosť zakúpiť si parkovacie státie v podzemnej garáži v suteréne objektu. Parkovacie státie nie je zahrnuté v cene.

O PROJEKTE BLoKK
Po rekonštrukcii pôvodnej kancelárskej budovy na nároží ulíc Vysoká a Námestie 1. mája, ktorá svoju súčasnú podobu získala v roku 1992, vznikne 37 unikátnych apartmánov určených na predaj. Hrubá plocha apartmánov sa pohybuje od 25 m2 do 126 m2. Niektoré apartmány disponujú vlastnou terasou, prípadne lodžiou. Na prízemí objektu vznikne atraktívny spoločný vnútroblok so zeleňou a oddychovou zónou. Súčasne tu vznikne priestor aj pre niekoľko menších prevádzok, ktoré vhodne doplnia funkciu bývania. Predpokladaný termín dokončenia rekonštrukcie je 4Q/2021. V ponuke aj ďalšie trojizbové apartmány v tomto projekte s cenou od 300 908 eur s DPH.

LOKALITA
BLoKK sa nachádza v absolútnom centre mesta, na nároží ulíc Vysoká a Nám. 1. mája. V bezprostrednom okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarne, školy, banky či lekárne. V pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s nákupnou triedou, pešou zónou a množstvom kostolov, historických pamiatok a kultúrnych stánkov. Projekt priamo cez ulicu susedí s Prezidentským palácom, súčasťou ktorého je aj verejne prístupná rozsiahla záhrada v parkovej úprave. Objekt má tiež výborné dopravné spojenie. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka MHD, hlavná železničná stanica je dostupná do piatich minút autom alebo MHD.

DEVELOPER, KTORÉHO POZNÁTE
Investičná skupina PROXENTA je skúsený developer, ktorý je mimoriadne aktívny práve v bratislavskom Starom Meste. Na Námestí 1. Mája v súčasnosti realizuje výstavbu rezidenčného projektu Kesselbauer, na ktorú bude nadväzovať výstavba projektu Vila Biela. Ďalší rezidenčný projekt v tejto lokalite, Weinhauer na Jozefskej ulici, je už skolaudovaný a odovzdaný do užívania. Rovnako úspešný je aj projekt Proxenta Residence na Mýtnej ulici, skolaudovaný na konci roka 2020, kde sa okrem 64 bytov nachádza aj sídlo Proxenty. Len cez ulicu od Prezidentského paláca, na ulici Vysoká, sa nachádza projekt developera s názvom BLoKK. Ďalších takmer tristo bytov odovzdáva do užívania v čerstvo skolaudovanom projekte Tabáň v centre Nitry, ktorý je súčasne najväčšou novostavbou mesta za posledných sto rokov.


CENA: 357 080 eur s DPH

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu