10.poschodie, svetlý, ešte neobývaný 2izbový byt v novostavbe PREMIERE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2021
Šancová 2254/11, Bratislava I - Staré Mesto
10.poschodie, svetlý, ešte neobývaný 2izbový byt v novostavbe PREMIERE
600 €/mes.

10.poschodie, svetlý, ešte neobývaný 2izbový byt v novostavbe PREMIERE

600 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 60 m2
 • Cena za m2: 10 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4514618
Na prenájom ponúkame nový a kompletne zariadený, 2-izbový byt v novostavbe, v lukratívnom prostredí, na Šancovej ulici. Lokalita je obľúbená najmä pre blízkosť Hlavnej stanice, pešou dostupnosťou do centra, či do nákupných centier. V blízkom okolí sa nachádza taktiež Račianske mýto, jeden z hlavných MHD uzlov Bratislavy. Račianske mýto je tiež obľúbené pre veľký park s možnosťami oddychu, relaxu či prechádzok. V blízkom okolí sa nachádza mnoho reštaurácií, kaviarní, škôlka, banky, Autobusová stanica, nákupné centrum Central či Trnavské mýto.


Byt sa nachádza na 10.poschodí v 23-podlažnom bytovom dome. Bytový komplex Premiére je novostavba kolaudovaná v roku 2020. Bytový dom disponuje plnou občianskou vybavenosťou, ako sú napríklad potraviny či kaviareň. Na šiestom poschodí bytového domu sa nachádza súkromná záhrada, prístupná pre všetkých obyvateľov komplexu. K dispozícií taktiež detské ihrisko v MŠ Beskydská, výhradne pre obyvateľov Premiére, dostupné cez víkendy a v popoludňajších hodinách. V objekte sa taktiež nachádza 24h recepcia a bezpečnostná služba.


Byt je orientovaný na tri svetové strany (Západ, Sever, Východ), preto je krásne presvetlený počas celého dňa. Byt sa nachádza na 10.poschodí čo ponúka unikátny výhľad na celú Bratislavu. K bytu o výmere 60m² prislúcha lodžia s rozlohou 4,5 m². Byt je dostupný k nasťahovaniu ihneď.


Dispozícia bytu:

-vstupná hala
-komora
-kúpeľňa s vaňou
-obývačka prepojená s kuchyňou
-lodžia
-spáľňa


Mesačný nájom je 600€ + 150€ (energie). K bytu je možné prenajať si parkovacie státie a komoru vo výške 150€/ mesiac. Depozit a provízia sa platí vo výške jedného nájmu. V prípade záujmu je možné dohodnúť sa na zariadení bytu.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Počet nadzemných podlaží: 23
 • Podlažie: 10
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1
 • Plochy lodžií: 4.5 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu