Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Demänovská Dolina
Posledný apartmán v Demänovskej Doline – Pod žľabom
124 990 €

Posledný apartmán v Demänovskej Doline – Pod žľabom

124 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 34 m2
 • Cena za m2: 3 676,18 €/m²
  ID inzerátu: 4515282
Ponúkame Vám na predaj posledný 2-i apartmán (v tejto cene) v novom modernom rekreačnom komplexe umiestnenom v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Apartmán je súčasťou nového rekreačného komplexu Demänová rezort Pod žľabom, na začiatku Demänovskej Doliny. Apartmán je dvoj-izbový, nachádza sa na prízemí chaletu. Základná výmera apartmánu je 25 m2, k apartmánu prislúcha terasa 10m2 a parkovacie miesto. Apartmán sa predáva zariadený na úrovni štandard (kuchyňa+spotrebiče), kúpeľňa, parkety, dvere in a ex., svetlá vypínače a pod. Kúrenie je podlahové elektrické, v izbách je položená plávajúca podlaha, v kúpeľni a WC je dlažba. Apartmán je umiestnený v chalete, v ktorom sú celkom štyri apartmány. Na prízemí sú dva apartmány s rozlohami 25 m2 a terasami 9,5 m2; v podkroví sú dva apartmány s rozlohami 38 m2 a terasou 10,5 m2. Apartmán je ideálne riešený na to, aby ste sa tu cítili spokojne, je veľmi útulný s dostatočným priestorom pre maximálne využitie pre oddych a relax v spojení s krásnou liptovskou prírodou. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti a poskytneme ďalšie užitočné informácie. ID 4083.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu