Pozemok pre Rodinný Dom KANIANKA 1170 m2, Rovinatý
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2021
Kanianka
Pozemok pre Rodinný Dom/ KANIANKA / 1170 m2, Rovinatý ! ! !
76 050 €

Pozemok pre Rodinný Dom/ KANIANKA / 1170 m2, Rovinatý ! ! !

76 050 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1170 m2
  • Cena za m2: 65 €/m²
    ID inzerátu: 4516588
            DO POZORNOSTI  ! ! !, LUKRATÍVNYCH Pozemkov v okolí mesta Prievidza  je žalostne málo, a PRETO upriamte pozornosť na novinku v našej ponuke. Pozemok ktorý sa nachádza v časti obce Panský Háj v Kaninka, s vynikajúcim výhľadom na panorámu Prievidzskej kotliny, dobrým prístupom aj autom. Pozemok toho času ako TTP ale začlenený v územnom pláne obce, prístup z hlavnej komunikácie ( Kanianka – Lazany) ale v územnom pláne plánovaná cesta aj zo zadnej strany pozemku, siete v dosahu cca 80m, ale v investičnom zámere obce je vybudovanie kompletných inžinierskych sietí. Veľkosť pozemku umožňuje rozdeliť na dva menšie s optimálnou výmerou na bývanie cca 600m2. Lokalita a poloha pozemku zaručujú budúcemu vlastníkovi lukratívne bývanie v hodné pre náročných. Lukratívna lokalita – zodpovedajúca CENA, a tak neváhajte, zavolajte dohodnite si prehliadku pozemku PRETO ŽE: K Nám vždy oplatí sa prísť, vytvorte si vlastné bývanie s pomocou Reality JIST.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu