Rekreačný pozemok pri Tajchu - Nízke Tatry - Horná Lehota
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Bruchačka, Horná Lehota, Brezno
Rekreačný pozemok pri Tajchu - Nízke Tatry - Horná Lehota
Cena dohodou

Rekreačný pozemok pri Tajchu - Nízke Tatry - Horná Lehota

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rekreačný pozemok
  • Plocha pozemku: 800 m2
  • ID inzerátu: 4516614
breznoreality.sk Vám ponúka stavebný pozemok v obci Horná Lehota, ktorá leží v atraktívnom prostredí južného úpätia Nízkych Tatier a do jej katastra patria i známe turistické centrá Krpáčovo, Tále, Trangoška, Srdiečko, Kosodrevina a vrcholom Chopka vybudované prepojenie so strediskom Jasná na severnej strane pohoria. Pozemok o výmere 800 m2 je situovaný v pokojnej podhorskej oblasti v blízkosti Tajchu, obklopený lesom a prírodou, dostupný po asfaltovej - obecnej prístupovej ceste, s povolením na výstavbu rekreačnej chaty (projekt k dispozícii). Inžinierske siete sú na pozemku - el. prípojka, voda - napojenie už z existujúcej studne, odpad - žumpa. Celá oblasť je popretkávaná sieťou turistických chodníkov, ktoré spájajú najmä podhorské oblasti s turistickými lokalitami a hlavným hrebeňom. V okolí sú bohaté možnosti letného i zimného vyžitia (horehronie.sk) Prístup do obce zabezpečuje cesta III/2374, ktorá odbočuje v Podbrezovej z cesty I/66 (Banská Bystrica – Brezno). Okresné mesto je vzdialené 13 km východným smerom. Mesto Brezno má výbornú, kompletnú občiansku vybavenosť.


Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.


Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností


Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu