Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 01. 2022
Vysokoškolákov 8556/33A, Žilina
Nadštandardná kancelária, Žilina - Vlčince, EUROPALACE
400 €

Nadštandardná kancelária, Žilina - Vlčince, EUROPALACE

Vysokoškolákov 8556/33A, Žilina, okres Žilina
400 €


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 29 m2
  • Cena za m2: 13,79 €/m²
    ID inzerátu: 4517561
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v polyfunkčnom objekte EUROPALACE v lokalite Žilina – Vlčince.  Kancelársky priestor je situovaný na 4. NP bloku „C“  o výmere 28,50 m2. Je vybavený nadštandardným nábytkom a tiež klimatizáciou. Ku kancelárií je k dispozícií aj kuchynka a toalety na chodbe.  Cena: 400 € /mes. (vrátane energií, Internetu a vybavenia).

Od 1.12.2021 bude voľná aj kancelária č. 2 (vid. pôdorys) o výmere 27,5 m2, ktorá sa nachádza hneď vedľa, čo môže osloviť klientov, ktorý potrebujú väčšiu plochu. Táto kancelária sa prenajíma bez nábytku. Cena: 350 €/mes. (vrátane energií a Internetu).

V budove sa nachádza Klientske centrum, pošta, reštaurácia a pod. K dispozícii sú aj parkovacie miesta pre klientov v podzemnej garáži. Možnosť aj vyhradeného parkovacieho miesta za poplatok. Budova je zabezpečená 24-hod. strážnou službou, kamerovým systémom, požiarnym systémom EPS a bezbariérovým prístupom. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID: 12384. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty