Predám - 4 izbový rodinný dom, Hviezdoslavov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 10. 2021
Hrušková ulica 381, Hviezdoslavov
Predám - 4 izbový rodinný dom, Hviezdoslavov
219 900 €

Predám - 4 izbový rodinný dom, Hviezdoslavov

219 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 79 m2
  Zast. plocha: 101 m2
  Plocha pozemku: 550 m2
 • Cena za m2: 2 783,54 €/m²
  ID inzerátu: 4518209
Predám samostatne stojaci, 4 izbový rodinný dom so sedlovou strechou. Zastavaná plocha domu je 101 m2. Úžitková plocha domu je 79 m2. K domu prislúcha pozemok o celkovej výmere 550 m2. Pozemok je rovinatý a má tvar pravidelného obdĺžnika. Pozemok je rohový a dvoma stranami susedí s ulicou. Pozemok je od ulice opletaný plotom z DT tvárnic. Na pozemku je vybetónované stojisko pre dve autá. Súčasťou predaja je aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste (slepá ulica pre 6 domov).

Rodinný dom je postavený z pórobetónových tvárnic hr. 300 mm a zateplený izoláciou EPS hr. 120 mm. Strecha domu je sedlová s krokvovou drevenou nosnou konštrukciou. Strešná krytina skladaná betónová škridlová Mediterán.

Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť s WC, obývacia izba spojená s kuchyňou, 3 x samostatná spálňa.

Rodinný dom je orientovaný na severo - východ (vstup do domu, chodba, 2x spálňa, kúpeľňa s WC) a juho – západ (obývacia izba s kuchyňou, spálňa). Z obývacej izby je výstup do záhrady. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2016 a v roku 2021 prešiel rekonštrukciou. V obytných miestnostiach bola položená nová laminátová podlaha a osadené nové interiérové dvere. LED svietidlá v celom dome. V chodbe, kúpeľni a technickej miestnosti bola položená nová dlažba a steny obložené novým obkladom. V kúpeľni a technickej miestnosti bola osadená nová sanita. Okná a balkónové dvere sú plastové šesť-komorové s izolačným dvoj-sklom. Na oknách sú osadené vnútorné interiérové žalúzie. Kúrenie je podlahové teplovodné. V dome je predpríprava na krb. Ohrev vody cez elektrický boiler. Stropy v dome sú vyhotovené z polystyrénu. Neobytné podkrovie rodinného domu je prístupné cez sťahovacie schody v chodbe domu. Podkrovie je cele pochôdzkové a ponúka veľkorysý úložný priestor. Rodinný dom nebol od rekonštrukcie užívaný.

Rodinný dom je napojený na elektrickú sieť. Voda je z vlastnej vŕtanej studne na pozemku. Odkanalizovanie do vlastnej vodotesnej žumpy. Optický internet.

Rodinný dom je bez tiarch, kúpou voľný. Kúpnu cenu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Cena: 219 900,00 EUR.

Byt ponúka majiteľ, neplatíte províziu za sprostredkovanie.

RK prosím kontaktovať len s konkrétnym klientom.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na mobilnom čísle 0911 222 285.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo