Slnečný stavebný pozemok v obci Pruské
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Pruské
Slnečný stavebný pozemok v obci Pruské!
119 674 €

Slnečný stavebný pozemok v obci Pruské!

119 674 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 2258 m2
  • Cena za m2: 53 €/m²
    ID inzerátu: 4518663
RADO Reality Vám ponúka na predaj nádherný stavebný pozemok v obci Pruské! Pozemok je mierne svahovitý, avšak celý deň krásne zaliaty slnkom. Rozmery pozemku sú približne 32 m x70 m a výmera pozemku je 2258 m2. Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, voda.

Pozemok sa nachádza v novovybudovanej ulici a ponúka nádherné výhľady na okolie, predovšetkým na Vršatec. Prístup je po štrkovej ceste. Pozemok svojím tvarom a veľkosťou poskytuje aj možnosť rozdelenia na dva menšie pozemky a výstavbu viacerých rodinných domov. Okrem toho má aj výhodnú polohu – od centra obce je vzdialený približne 800 metrov.

V obci Pruské nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť – školy, škôlky, zdravotné stredisko, reštaurácie, pohostinstvá, športoviská, zastávky autobusovej dopravy a mnoho iného. Výhodná je aj dostupnosť diaľnice D1 – približne 4 km, okresného mesta Ilava – približne 5 km ale takisto možnosti na turistiku a rekreáciu v podobe Vršateckých brál.


Cena pozemku: 119 674 Eur (53 €/m2)

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Mierne svahovitý
  • Prístupová komunikácia: Neupravená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu