Nadštandardná novostavba RD 4kk, Bánovce nad Bebravou časť Malé Chlievany- typ DUO
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Malé Chlievany, Bánovce nad Bebravou
Nadštandardná novostavba RD 4+kk, Bánovce nad Bebravou časť Malé Chlievany- typ DUO
256 000 €

Nadštandardná novostavba RD 4+kk, Bánovce nad Bebravou časť Malé Chlievany- typ DUO

256 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 171 m2
  Zast. plocha: 202 m2
  Plocha pozemku: 861 m2
 • Cena za m2: 1 497,08 €/m²
  ID inzerátu: 4518830
Chopte sa neopakovateľnej príležitosti a staňte sa súčasťou výnimočného projektu pre rodinné bývanie - projektu HREŽĎOVSKÉ LÚKY. VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj  rodinné domy vo viacerých alternatívach s možnosťou odpredaja v stave holodom alebo štandard.

Luxusný rodinný dom na väčšom pozemku (861 m2) na okraji zastavaného územia. Do domu sa vchádza cez zastrešené závetrie do vstupného zádveria- haly s dostatočným priestorom na vstavanú skriňu a k dispozícii je samostatné WC s umývadlom. Z chodby-haly sa prechádza do dennej časti domu. Denná časť je dispozične riešená cez otvorené priestory. Tvorí ju kuchyňa so vstupom do komory, jedáleň a obývacia izba s miestom pre osadenie krbovej vložky a s východom na prednú terasu vrátane krytej časti. Z obývacej izby sa dá prejsť do 1. samostatného bloku nočnej časti, ktorý tvoria 2 izby (detské izby)- obe s východom na prednú terasu, chodba, kúpeľňa s oknom, v ktorej je priestor pre vaňu a umývadlá a samostatné WC s umývadlom. Z jedálne sa dá cez chodbu prejsť do 2. samostatného bloku nočnej časti, ktorý tvorí 1 izba (spálňa), šatník a kúpeľňa s oknom, v ktorej je priestor pre vaňu, sprchu, WC a umývadlo. Súčasťou domu je garáž (vrátane skladu) pre 1 vozidlo, pričom pred domom je možnosť pre 2 parkovacie státia. Doplatok za štandard 21.000,- Eur.

Ponúkame Vám moderné bývanie priamo v lone prírody s jedinečným výhľadom. Toto pohodlné bývanie poskytuje výhody bývania v rodinnom dome v kľudnej okrajovej časti dedinskej zástavby a zároveň imponuje dobrou dostupnosťou priamo do centra mesta Bánovce nad Bebravou.

Veľmi radi sa s Vami stretneme osobne, preberieme všetky vhodné možnosti pri výbere pozemku a rodinného domu. Taktiež je samozrejmosťou bezplatné finančné poradenstvo pri Vašom rozhodovaní. 

Chcete alebo potrebujete svoje nové bývanie, ale práve nemáte podmienky na schválenie hypotéky?

Kúpu pozemkov viac neodkladajte, ceny budú stále iba rásť! Stačí uhradiť od 15% z kúpnej ceny a na zvyšok máte čas niekoľko rokov. K vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie v hotovosti, úverom alebo po získaní hypotéky. Nehnuteľnosť je možné aj priebežne splácať podľa svojich možností.

Možná rezervácia až na niekoľko rokov už dnes!!!

Rezervačný poplatok je minimálne 15% z kúpnej ceny nehnuteľnosti.

Ideálne riešenie, ak:

• Potrebujete viac času na získanie hypotéky alebo potrebného obnosu financií

• Máte možnosť výhodne kúpiť, no potrebujete hotovosť ihneď.

Ďalšie informácie  Vám radi poskytneme na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších ponuky nájdete na vasereality.sk.  Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu