Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Kladnianska, Bratislava II - Ružinov
Na predaj dom v Prievoze, výborná podnikateľská príležitosť
550 000 €

Na predaj dom v Prievoze, výborná podnikateľská príležitosť

550 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 307 m2
  Plocha pozemku: 117 m2
 • Cena za m2: 1 791,53 €/m²
  ID inzerátu: 4524957
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza vo výbornej a vyhľadávanej lokalite na Kladnianskej ulici v Ružinove časť Prievoz.

Dom má 127m2 ZP a 3 podlažia. Pôvodná betónová stavba bola zrekonštruovaná približne pred 15 rokmi. Vtedy boli nadstavené 2 podlažia. Nadstavba je z tehly a dom je zateplený. V súčasnosti je dom využívaný ako polyfunkčný, čisto na podnikateľské účely. Na prízemí sa nachádza zabehnutá reštaurácia s vlastnou kuchyňou, na zvyšných dvoch podlažiach sa nachádzajú 3 byty. Dva 2- izbové (45m2) a jeden 3- izbový (90m2). Každý byt má svoj merač elektriny. Dom má nový kotol, je pripojený na všetky IS. Orientácia domu V a Z.

Pozemok je rovinatý, má rozlohu 117 m2. Momentálne je využívaný ako prestrešená terasa s vonkajším grilom a výčapom k reštaurácii.

Dom môže byť pre svoju výbornú polohu naďalej využívaný ako polyfunkčný. Taktiež je možnosť vytvoriť z neho domov s plochou približne 300 m2 so záhradou. Alebo samostatné bytové jednotky. Teda to nie je zlé aj ako podnikateľská príležitosť.
Prievoz je veľmi vyhľadávaná lokalita, ktorá poskytuje bývanie v kľudnom prostredí plnom zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Taktiež má výbornú dostupnosť do centra mesta ako aj na diaľničný obchvat.

V cene sú zahrnuté všetky služby vrátane kompletného právneho servisu a katastrálnych poplatkov.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty