Prenájom 3-izbového bytu v rodinnom dome so samostatným vstupom, BOJNICE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 10. 2021
Martina Rázusa, Bojnice
Prenájom 3-izbového bytu v rodinnom dome so samostatným vstupom, BOJNICE
450 €/mes.

Prenájom 3-izbového bytu v rodinnom dome so samostatným vstupom, BOJNICE

450 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 85 m2
  • Cena za m2: 5,29 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4525717
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt o podlahovej ploche cca 85 m2 v rodinnom dome , so samostatným, súkromným vstupom a jedným parkovacím miestom, na II. nadzemnom podlaží rodinného domu.

Veľkou výhodou je umiestnenie bytu v rodinnom dome, ktorý vám ponúka celé druhé podlažie a súkromie bývania, v ktorom budete mať viac kľudu ako v panelovom dome.
Byt je v rodinnom dome, ktorý sa nachádza v tichej lokalite v uličnej zástavbe rodinných domou, ul. M. Rázusa v blízkosti centra mesta Bojnice vzdialeného 10 minút pešou chôdzou. Lokalita poskytuje kompletnú občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, v blízkosti nemocnica, potraviny, lekáreň... ale je tu blízko aj park so zeleňou a kúpele. V blízkosti bytového domu je zástavka MHD.

Byt je po kompletnej rekonštrukcii, má vymenené plastové okná, podlaha laminát v kombinácii s dlažbou, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s toaletou. V dvoch izbách je klimatizácia. Byt je čistý a udržiavaný.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby, 3 samostatné izby - v dvoch izbách je klimatizácia , z ktorých je výstup na priestrannú lóggiu, kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa spojená s toaletou .

Byt sa prenajíma zariadený.

Mesačné nájomné je 450,- EUR , bez energii
Zálohové platby za služby spojené s bývaním / kúrenie, voda, el. energia, plyn, TV signál, WIFI/ sú nadstavené pre 2 osoby vo výške 100,- Eur, pre 3 osoby vo výške 150,- Eur, pre 4 osoby 200,- Eur.
Zálohové platby za služby sú po roku zúčované na základe skutočnej spotreby nájomcu , v prípade preplatku je vrátená príslušná čiastka nájomcovi a v prípade nedoplatku musí doplatiť rozdiel nájomca.

Pri nástupe do nájmu sa platí majiteľovi vrátny depozit vo výške dvojmesačného nájomného 900,- Eur, nájomné za príslušný mesiac spolu s príslušnými energiami. Nájomca neplatí províziu realitnej kancelárii.

Majiteľ hľadá slušného nájomníka, bez zvieraťa a nefajčiara.
Byt je vhodný na bývanie pre max 4 osoby.
Majiteľ hľadá nájomníka, ktorý hľadá dlhodobejší nájom / min. 1 rok a viac /

Bližšie info a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnete na tel. čísle 0917 114 229
osobná realitná maklérka Ing Galambošová Ludmila
LARES reality

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty