PRENÁJOM - kancelárske priestory PARK ONE, Trenčín
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Zlatovská, Trenčín
PRENÁJOM - kancelárske priestory PARK ONE, Trenčín
7,60 €/mes.

PRENÁJOM - kancelárske priestory PARK ONE, Trenčín

7,60 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Administratívny objekt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 123 m2
 • Cena za m2: 0,06 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4527097
Ponúkame vám na prenájom kancelárske priestory pre živnostníkov, firmy s možnosťou nájmu jednotlivých kancelárii, alebo celého traktu. Jednotlivé kancelárie sa nachádzajú v novo zrekonštruovanej budove v areály PARK ONE, na Zlatovskej ulici.

  Vonkajší skelet budovy bol zrekonštruovaný v roku 2020, zateplenie, nová fasáda, nové okná, zateplená strecha. Vnútorná časť čaká na nových nájomníkov, ktorý si môžu dané kancelárske priestory naplánovať s našim archi tektom. Tieto priestory ponúkame aj ako celok, v prípade záujmu stredne veľkej spoločnosti. 

A - 22 m2, B – 24 m2, C - 22 m2, D -20 m2, E - 16 m2, F – 19 m2

štandarde je: koberec, vinil, alebo plávajúca podlaha podľa výberu interiérové dvere podľa výberu klimatizácia nové moderné sociálne zariadenia žalúzie svietidlá podľa výberu dátové rozvody

priestory by mali spoločné WC + kuchynský kútik. cena za m2 :  7,6 Eur/mesiac

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty