Predaj, rodinný dom Ružomberok - EXKLUZÍVNE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Ružomberok
Predaj, rodinný dom Ružomberok - EXKLUZÍVNE
118 990 €

Predaj, rodinný dom Ružomberok - EXKLUZÍVNE

118 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 336 m2
  Zast. plocha: 255 m2
  Plocha pozemku: 544 m2
 • Cena za m2: 354,14 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4527598
Exkluzívna ponuka predaja dvojgeneračného rodinného dom v Ružomberku. Dom je postavený na slnečnom rovinatom pozemku o celkovej výmere 544m², z toho zastavaná plocha domu 207m², orientácia S/J/Z, celý podpivničený, strecha valbová, krytina škridla, podlahy v izbách v kombinácii parkety, plávajúce podlahy, dyle, ker. dlažba, plastové a pôvodné drevené okná, elektroinštalácia pôvodná, kúrenie plynové v kombinácii s kotlom na pevné palivo, dva vyvložkované komíny, ohrev vody prietokovým plynovým ohrievačom a kombinovaným bojlerom.
Dispozičné riešenie :
Dispozične dom pozostáva z dvoch bytových jednotiek so spoločnou priečkou a samostatnými vchodmi zo vstupom zo spoločnej terasy, pod ktorou a nachádza garáž.
Prvá bytová jednotka pozostáva na prízemí z garáže, pivnice s kotolňou, dielňou a skladovými miestnosťami. Na vyvýšenom podlaží z terasy zo vstupom do chodby, kuchyne so špajzou, kúpeľne s vaňou a WC, obývacej izby, spálne a detskej izby.
Druhá bytová jednotka pozostáva na prízemí z pivnice s kotolňou, dielňou a skladovými miestnosťami. Na vyvýšenom podlaží z terasy zo vstupom do chodby, kuchyne so špajzou, kúpeľne so sprchovým kútom a WC, obývacej izby, spálne a detskej izby.
Vedľa domu sa nachádza dvojgaráž o výmere 46 m², bez vnútornej spoločnej priečky, v záhrade sa nachádzajú menšie hospodárske budovy. Parkovanie okrem garáží aj vo dvore rodinného domu.
Inžinierske siete pozostávajú z elektrickej, vodovodnej, plynovej a kanalizačnej prípojky. Dom je vhodný aj na podnikanie, predáva sa vcelku.
email : jan.holka@gmail.com

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Skladový priestor: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty