Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 05. 2022

Rodinný dom Bitarová
363 000 €

Rodinný dom Bitarová

363 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 192 m2
  Plocha pozemku: 766 m2
 • Cena za m2: 2 420 €/m²
  ID inzerátu: 4529238
Realitná kancelária RED Vám ponúka novostavbu moderného bungalovu v obci Bitarová pri Žiline s úžitkovou plochou cez 150m2 (zastavaná 192m2) na pozemku o rozlohe 766m2. Stavba sa realizuje v novovzniknutej ulici 8 rodinných domov v mierne svahovitom pozemku s juhozápadnou orientáciou. Pozemok svojou rozlohou ponúka priestor pre krásnu záhradu s bazénom a možnosťou zaparkovať pri dome spolu až 6 áut (z toho 2 kryté).

Tehlový 5 - izbový rodinný dom je vhodný aj pre náročnejších klientov, ktorý dbajú na detaily. Veľkorysý vstup dovnútra s hosťovskou toaletou a veľkým úložným priestorom. Príjemný pocit z bývania doplní podlahové kúrenie so samostatnou reguláciou teploty v každej miestnosti v kombinácií s krbom na prechodné obdobie. Nočná časť domu je voľne prepojená preskleným átriom v strede domu s dennou časťou. 

Nočná časť domu pozostáva z 3 samostatých izieb, 1 spálne s východom na terasu a s vlastnou kúpeľňou s WC, šatník, technická miestnosť a veľká rodinná kúpeľňa s možnosťou umiestnenia sauny so sprchou, vaňou, WC a priestorom pre dve umývadlá, poskytuje komfort aj pre početnejšiu rodinu.
V dennej sa nachádza otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývacia miestnosť s krbom a možnosťou východu na terasu, alebo k bazénu z oboch strán. Pri vstupe do dennej zóny je hosťovská toaleta.

V dennej časti sa nachádza otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývačky s pracovňou. Ďaľšia časť tvorí spálňu so šatníkom a kúpelňou so sprchovým kútom. Medzi dvoma veľkými detskými izbami sa nachádza ďaľší šatník a kúpeľňa so sprchou i vaňou. Samozrejme nechýba pri vstupe do domu technická miestnosť s práčovňou a toaleta. Dom poskytuje všetko čo potrebuje aktívna rodina ktrorá si dopraje luxus dokonalého bývania.  

Aktuálne je dom dokončený v štádiu hrubej stavby a bude dokončený do štádia holodom. Vzhľadom na aktuálne štádium stavby je možnosť prispôbiť si dokončenie domu. Predpokladaný termín dokončenia je leto 2022. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 2391152

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu