NEO- 3i byt v projekte Prúdy v Seredi NOVOSTAVBA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2021
Nezábudková, Sereď
NEO- 3i byt v projekte Prúdy v Seredi NOVOSTAVBA
129 900 €

NEO- 3i byt v projekte Prúdy v Seredi NOVOSTAVBA

129 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 82,73 m2
 • Cena za m2: 1 570,17 €/m²
  ID inzerátu: 4529334
Ponúkame na predaj 3i byt v komornom rezidenčnom projekte v meste Sereď. Projekt v celkovom počte 15 bytov, pozostáva z troch dvojpodlažných dvojdomov. Každý dvojdom sa člení na „Rodinný dom typ A“, s tromi bytovými jednotkami a „Rodinný dom typ B“ s dvomi bytovými jednotkami.
Konkrétny byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží, disponuje celkovou úžitkovou plochou o výmere 82,73 m2 vrátane priestranného balkóna 16 m2.

Technický popis stavby

NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY- základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové vonkajšie murivo z tehál 300mm a 250mm. Priečky sú z tehál hr. 115mm.
STROPY A STRECHA– steny 1. NP sú ukončené železobetónovým vencom, na ktorom je uložený železobetónový strop. Steny 2. NP sú ukončené železobetónovým vencom, strop je betónový, zateplený izoláciou 400 mm. Svetlá výška stropov je minimálne 2600mm. Podhľad je ukončený omietkami. Podhľad v garáži z pohľadového liateho betónu.
VÝPLNE OTVOROV- Všetky okná, vstupné vchodové dvere a dvere na terasu sú plastové (farebné prevedenie z vonku antracit a z vnútra biele). Okná a dvere sú z trojskla.
ÚPRAVA STIEN- vnútorné steny sú z jednovrstvovej vápenno-cementovej omietky. Obvodové murivo je upravené vonkajšou silikónovou omietkou a zateplené tepelnou izoláciou o hrúbke 200mm.
VYKUROVANIE A ROZVODY – Vykurovanie je zabezpečené elektrickými odporovými drôtmi s reguláciou teploty v každej izbe samostatne. Sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou ,,čokoládkou´´ svietidlá nie sú zahrnuté v cene), a bleskozvod.
VONKAJŠIE ÚPRAVY –bez terénnych úprav a predného oplotenia pozemku. Vyhotovenie zámkovej dlažby na šírku vchodu, parkovacích státí .
Video vrátnik, fotovoltarika , predpríprava na žalúzie a klimatizáciu.

Lokalita
Projekt je situovaný presne medzi mestskými časťami Horný a Stredný Čepeň, v polyfunkčnej urbanistickej zóne „PRÚDY“. Mesto Sereď sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou aká k mestu patrí, taktiež ponúka aj množstvo spôsobov ako možno tráviť voľný čas. Rieka Váh, ktorá preteká mestom, otvára dvere do sveta vodných športov, alebo aj vášnivým rybárom. Mesto zastrešuje mnoho športových združení, ale aj milovníci kultúry si prídu na svoje. Zo Serede sa napojíte je napojenie na rýchlostnú cestu R1 otázka pár minút. Galanta je vzdialená od Serede 15km a Trnava 20km.

Byt je možné zakúpiť v štádiu štandard v zmysle individuálneho výberu.

Cena nehnuteľnosti v štádiu holobyt je 129.900,-EUR.
Možnosť dokúpenia parkovacieho, alebo garážového státia.

Kolaudácia je plánovaná na 2.Q 2022.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Karol Zachar
0908 560 294
zachar@neoreal.sk
neoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu