EXKLUZÍVNE BÝVANIE V MODERNOM BYTE S TERASOU V CENTRE PIEŠŤAN
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2021
Radlinského, Piešťany
+++ EXKLUZÍVNE BÝVANIE V MODERNOM BYTE S TERASOU V CENTRE PIEŠŤAN+++
319 000 €

+++ EXKLUZÍVNE BÝVANIE V MODERNOM BYTE S TERASOU V CENTRE PIEŠŤAN+++

319 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 132 m2
  Zast. plocha: 132 m2
 • Cena za m2: 2 416,67 €/m²
  ID inzerátu: 4529474
+++ EXKLUZÍVNE BÝVANIE V MODERNOM BYTE S TERASOU V CENTRE PIEŠŤAN+++


Kamenár&Partners Vám dáva exkluzívne do pozornosti predaj tohto jedinečného 4 izbového bytu v centre Piešťan. Samotný byt sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dome v centre Piešťan, konkrétne na Radlinského ulici. Byt je situovaný na 4.poschodí s výťahom a v daný moment je využívaný ako kancelárie, avšak je vedený ako byt (možnosť platby prostredníctvom hypotekárneho úveru) Podlahová plocha tohto 4 izbového bytu je 132m2 a jeho dôvtipná dispozícia umožnuje maximálnu flexibilitu upratania izieb pre budúceho majiteľa, vid’pôdorys. Vstupná chodba, z ktorej sa dostanete do obývacej izby, prepojenej s kuchyňou a jedálňou je denná časť, ďalšie 3 samostatné spálne sú nadštndartne veľké izby, z ktorých z jednej je vstup na balkón. Absolútnym benefitom je zelená terasa o veľkosti cca 90m2, ktorú môžu majitelia bytu využívať pre svoje účely. Na prízemi je pre majiteľov bytov fitness centrum s vírivkou a saunou. K bytu patrí 1 parkovacie miesto. Pri predstave odmyslenia si kancelárskeho nábytku nám vzniká jeden úžasný nadčasový plnehodnotný byt v industriálnom štýle, ktorého majiteľ sa bude môcť pýšiť svojou jedinečnosťou v širokom okolí.


CENA: 319.000,- EURO


Pre viac informácií o tejto atraktívnej ponuke, ako aj pre možnosť dohodnúť si osobnú obhliadku tohto bytu ma kontaktujte kedykoľvek na čísle 0918 507 888-Miroslav Kamenár

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu