Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 07. 2022
Maďarsko
MAĎARSKO - BÓDVASZILAS ZATEPLENÝ 3 IZBOVÝ RD
24 000 €

MAĎARSKO - BÓDVASZILAS ZATEPLENÝ 3 IZBOVÝ RD

24 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 700 m2
 • Cena za m2: 240 €/m²
  ID inzerátu: 4529837
Maďarsko -  Bódvaszilas iba 45 minút od Košíc. Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 70 m2. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 700 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z troch izieb, kuchyne, komory, kúpeľne s toaletou. Drevené vchodové dvere, drevené okná s pred okennými roletami. Dom postavený z váľkov a kameňa. Sedlová strecha. Strešná krytina pálená škridla. IS: elektrina, obecný vodovod a odpad, plyn. Pozemok je rovinatý, záhrada s ovocnými stromami. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť - MŠ, ZŠ, obchody, supermarket, zdravotnícke zariadenie vrátane lekárne, knižnicu, reštaurácie, kvetinárstvo, obchod so stavebným materiálom, poštu, čerpaciu stanicu. Energetický certifikát E.  Pomôžeme Vám pri vybavení LAKCIM ( pobytovej) karty. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty