Lukratívne kancelárske priestory v historickej budove PORGES PALOTA na Hornej ulici v Banskej Bystri
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Horná, Banská Bystrica
Lukratívne kancelárske priestory v historickej budove PORGES PALOTA na Hornej ulici v Banskej Bystri
531 €/mes.

Lukratívne kancelárske priestory v historickej budove PORGES PALOTA na Hornej ulici v Banskej Bystri

531 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 70 m2
  • Cena za m2: 7,59 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4530690
Ponúkame na prenájom nebytové priestory vhodné ako kancelárie alebo na prevádzkovanie služieb v historickom objekte PORGES PALOTA na Hornej 65A v Banskej Bystrici. Objekt sa nachádza vedľa najfrekventovanejších ciest v centrálnej mestskej zóne, vedľa obchodného domu Prior a Polikliniky, obchodov a len niekoľko desiatok metrov od Mestského úradu, Všeob. zdrav. poisťovni, Okresného či Krajského súdu a Katastrálneho úradu. Priestory na prenájom sa nachádzajú na 4. poschodí (Npr. 24) a pozostávajú z dvoch miestností a vlastného sociálneho zariadenia. Priestory sú voľné od 1.1.2022. V prípade vážneho záujmu vie súčasný nájomca uvoľniť priestory aj skôr. Po dohode je možné odkúpiť nábytok nachádzajúci sa v priestoroch.

Budova Porges Palota má 6 podlaží s 32 samostatnými bunkami o výmerách 47 a 200 m2. Každá bunka má samostatné meranie spotreby el. energie, a vody. Dodávka tepla je riešená z centrálnej plynovej kotolne umiestnenej na podkroví objektu. Objekt má 2 výťahy s presklenými výťahovými šachtami a má presklené nádvorie Nebytové priestory určené na prenájom sú v tejto štandardnej výbave : - vstupné bezpečnostné dvere, vnútorné drevené dvere s obložkami SAPELLI - všetky dlažby sú z lešteného gresu hrúbka 10 mm (béžový) - soc. zariadenia sú vybavené sanitou : WC GEBERIT, umývadlo, obklady a dlažby leštený gres - do každej bunky je privedená štruktúrovaná kabeláž (pre pripojenie telefónu a internetu), objekt má pripojenie aj na optický kábel alebo metaliku Telecom. K dispozícii je 29 parkovacích miest o vzdialenosti 50m.

Rozloha 70,22 m2.
Cena nájmu mesačne: 531 €. Cena je vrátane DPH + k cene sa ešte pripočítavajú preddavky na služby. Objekt ponúka aj vlastnú parkovaciu plochu pre rezidentov (Porges Palota). Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta je 40€/mesačne + DPH.

______________________________________________________________
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT
Bez energetického certifikátu, budova je kultúrna pamiatka.

Doplnkové charakteristiky

  • Typ konštrukcie: Zmiešaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty