Exkluzívny dom na veľkom pozemku
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Orechová, Šamorín
Exkluzívny dom na veľkom pozemku
274 000 €

Exkluzívny dom na veľkom pozemku

274 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 181,5 m2
  Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 985 m2
 • Cena za m2: 1 509,64 €/m²
  ID inzerátu: 4531561
Spoločnosť Exclusive vám v Šamoríne ponúka rozostavaný poschodový rodinný dom, neďaleko parku Pomlé  na Orechovej ulici. Šesťizbový rodinný dom s úžitkovou plochou 181,5 m2 sa nachádza na veľkom pozemku o výmere 985 m2. Ponuka sa nachádza v pokojnej časti mesta s dobrým napojením na novú rýchlostnú cestu R7 a železničnú regionálnu dopravu v Kvetoslavove. K výhodám patrí aj skutočnosť, že ide o rohový pozemok, ktorý ponúka väčšie súkromie od susedov oproti klasickému pozemku v strede ulice. Hrubá stavba je postavená z 38 cm tehly, krov je z masívu, škridla Terran a na poschodí sú okrem klasických okien inštalované aj strešné okná. V dome je predpríprava na krb a pozemok je napojený na všetky inžinierske siete: plyn, elektrina, voda aj kanalizácia. Na kompletne oplotenom pozemku sa navyše nachádza aj vŕtaná studňa. Dispozícia domu. Na prízemí vstupujete do rodinného domu chodbou, kde po ľavej ruke sa nachádza malá kúpeľňa so sprchou a toaletou a vpravo sa vychádza na poschodie. Chodba rovno pokračuje do technickej miestnosti, samostatnej izby a končí vo veľkej obývacej izbe do tvaru veľkého písmena L, ktorá plynulo prechádza do kuchyne. Z obývacej izby sa vychádza aj na terasu. Schody na poschodie ústia do chodby z ktorej sa postupne vchádza do štyroch samostatných izieb, kúpeľne s toaletou a šatníka. Izba určená ako spálňa navyše disponuje samostaným balkónom o výmere 5 m2 a druhým veľkým šatníkom, ktorý je súčasťou izby. Na poschodí je ešte aj druhý balkón o výmere 7 m2, ktorý spája dve izby s orientáciou na záhradu. K domu je samozrejme aj kompletná projektová dokumentácia a platné stavebné povolenie. Ponuka sa určite oplatí vidieť.  

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 274.000,- EUR

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 18 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com

 

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu