NA PREDAJ – krásny, kompletne zariadený rodinný dom vo vynikajúcej lokalite
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Drietoma, Drietoma
NA PREDAJ – krásny, kompletne zariadený rodinný dom vo vynikajúcej lokalite
280 000 €

NA PREDAJ – krásny, kompletne zariadený rodinný dom vo vynikajúcej lokalite

280 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 154 m2
  Plocha pozemku: 709 m2
 • Cena za m2: 1 555,56 €/m²
  ID inzerátu: 4531566
NEW HOUSE REALITY Vám ponúka na predaj moderný, nadštandardný 4 izbový rodinný dom s obytným podkrovím, galériou a garážou postavený a skolaudovaný v r. 2006.

  

Dom sa nachádza v obci Drietoma v tichej ulici bez permanentného prejazdu vozidiel. V blízkosti je pošta, škola, obchody, lekáreň, lekár, služby – kompletná občianska vybavenosť. Veľkou výhodou tejto lokality je minimálna hlučnosť prostredia a pritom dostupnosť na diaľnicu (5min.), vzdialenosť do Trenčína je (8km).

  

Dom a pozemok je neustále monitorovaný kamerovým systémom (6 x kamera) s ukladaním záznamu na HDD (24/7)s LCD zobrazovacím zariadením v jedálni, zabezpečovacím zariadením s vonkajšou a vnútornou sirénou, IR-PIR senzor v každej miestnosti domu, vstupnou bránou s pohonom NICE na DO so záložným akumulátorom v prípade výpadku el. prúdu, sekčnou garážovou bránou na DO. Do domu je privedený optický internet 500/100 Mbps. O bezpečný vstup osôb a vozidiel sa stará videovrátnik s obojsmerným intercomom, LCD monitorom a kamerou.

  

Dom je samostatne stojaci, oplotený, umožňujúci plné súkromie jeho obyvateľov. Pred domom je pohodlné parkovanie pre osobné autá. Okolo celého pozemku je vybudované oplotenie (z DT betónových dielcov vysoké 200cm). Na terase sa nachádza drevený prístrešok s masívnym dreveným sedením. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa s hĺbkou 17m s čerpadlom. Kvalita vody je vynikajúca a so stĺpcom vody permanentne cca 8m. V prednej časti pozemku je umiestnený záhradný domček o výmere 12m2. Materiály použité na stavbu domu boli precízne vyberané. Odkvapový systém je z medi. Na pozemku sú vybudované trativody – dažďová vody ostáva na pozemku a nieje vypúšťaná do kanalizácie. Na polievanie záhrádky slúži 1000 litrový IBC kontajner na vodu. Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček na náradie s rozmermi 4 x 3 m. Stojí na vyvýšenom betónovom základe. Na pozemku v zadnej časti domu je vybudované pódium na bazén s rozmermi 4 x 4 m. Vstupná cesta od brány k domu je zhotovená zo štiepaného kameňa.

  

Pozemok má výmeru 709 m2, celková úžitková plocha domu je 180m2 a zastavaná plocha je 154m2. Dom je postavený z kvalitných, precízne vyberaných materiálov a je vo vynikajúcom technickom stave. Najbližších min. 30 rokov nie je nutná akákoľvek investícia na dome. Hrubá stavba je zhotovená z bielych tvárnic YTONG, zateplených fasádnym polystyrénom EPS. Na dome je aplikovaná silikónová omietka BAUMIT. Zateplené sú aj základy domu – sokle so styrodurom XPS.

 

Dom je zastrešený strešným systémom Bramac - alpská škridla betónová. Celé zasklenie domu je realizované drevenými eurooknami zhotovenými na zákazku z afrického dreva.

 

Tienenie je realizované vnútornými hliníkovými žaluziami.Vnútorné schodisko aj zábradlia sú zhotovené z lakovaného masívu na mieru. Všetky interiérové dvere sú zhotovené z masívu plné a s 2/3 presklením. Osvetlenie v celom dome je LED. Vnútorné parapety sú z mramoru. Umývadlový pult v kúpelni je takisto z mramoru.

  

V obytnom podkroví je galéria a na jej bočných stenách sú osadené 3x strešné okná VELUX s tienením.

  

Celý dom vrátane garáže je vykurovaný.

Obytné miestnosti sú vykurované vodným podlahovým kúrením.

Kúpelne a garáž sú vykurovaná radiátormi a rebríkmis termostatickými hlavicami.

Systém ÚK obsluhuje moderný a úsporný kondenzačný kotol BAXI so zásobníkom na TÚV. Ekvitermická regulácia umožnuje široké spektrum nastavení ÚK (nastavenie krivky, posun krivky, teplota vykurovacej vody, vplyv vonkajšej teploty, atď...) .

  

Súčasťou štandardu je vstavaný nábytok, všetky skrine, zariadená kuchyňa so spotrebičmi, zariadené kúpeľne so sanitou a osvetlenie.

  

Dispozícia domu:

  

Prízemie

-Kúpeľňa  (vaňa) 5,6 m2

-WC (Geberit) 1,6 m2

-Zádverie 4,95 m2

-Vstupná predsieň + hala 17,30 m2

-Spálňa 10,35 m2

-Detská izba 14,60 m2

-Obývačka 20,95 m2

-Kuchyňa 10 m2

-Jedáleň 9,87 m2

-Špajza 3,48 m2

-Garáž s garážovou bránou na DO 19,60 m2

-Terasa 20 m2

  

I. nadzemné podlažie

-Galéria 30m2

-Detská izba 15m2

-Komora 3m2

-Kúpeľňa so sprchovým kútom 6,5m2

  

Dom sa predáva takmer kompletne zariadený. Predaj domu a jeho dostupnosť k nasťahovaniu bude prejednaná po vzájomnej dohode s potenciálnym záujemcom.

  

Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie, kde sa dozviete všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa správne rozhodli.

Venovať sa Vám bude Mgr. Denis Durec 0910 679 409, denis.durec@newhouse.sk, www.newhouse.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2005
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2017
 • Rok kolaudácie: 2006
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty