Chalúpka na pokojnom mieste - Čierny Balog
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Čierny Balog, Čierny Balog
Chalúpka na pokojnom mieste - Čierny Balog
35 000 €

Chalúpka na pokojnom mieste - Čierny Balog

35 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 60 m2
  Plocha pozemku: 321 m2
 • Cena za m2: 583,33 €/m²
  ID inzerátu: 4531703
Realitná kancelária breznoreality.sk Vám ponúka na predaj chalúpku - drevenicu situovanú v doline Čierneho Hrona, v príjemnom prostredí stredného Slovenska, v obci Čierny Balog, okr. Brezno. Je situovaná na pozemku o výmere 321 m2, v pôvodnom stave, s peknými pôvodnými a zachovalými trámami, je tu zavedená elektrina, obecný vodovod je pri pozemku a takisto napojenie na verejnú kanalizáciu. Kúrenie zabezpečuje kachlová pec v izbe a tradičný murovaný šporák v kuchyni. Drevenica si vyžaduje renováciu ale skelet je veľmi zachovalý, strecha pôvodná - plechová. Dispozične pozostáva z kuchyne a dvoch izieb. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť (obecný úrad s matrikou, základná škola, materská škola, knižnica, pošta, futbalové ihrisko, telocvičňa, lekárne a výdajne liekov, stomatológ, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast). V blízkom okolí sa nachádza Čiernohohronská železnička, lesnícky skanzen vo Vydrove, prírodná rezervácia Dobročský prales a množstvo turistických a cykloturistických trás. V zimnom období sú do 20-30 min. autom dostupné známe lyžiarske strediská Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok Juh/Sever a takisto priamo v obci lyž. stredisko Urbanov Vrch (horehronie.sk)


Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.Na našej stránke breznoreality.sk nájdete aj iné, podobné nehnuteľnosti.Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.


Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Typ konštrukcie: Drevená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty