Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 10. 2021
Dunajská Streda, Dunajská Streda
Predáme 3-izbové byty v novej lokalite WEST TOWN v Dunajskej Strede
104 900 €

Predáme 3-izbové byty v novej lokalite WEST TOWN v Dunajskej Strede

104 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 69 m2
 • Cena za m2: 1 520,29 €/m²
  ID inzerátu: 4531741
Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty nachádzajúce sa na 2.nadzemnom podlaží, resp. 1. poschodí bytového domu zo vzhľadom rodinného domu s vlastným parkovaním v tichej novovybudovanej lokalite Dunajskej Stredy - WEST TOWN.

Jednotlivé byty s úžitkovou plochou 69,59 m2 ponúkame v 2 prevedeniach: Comfort holobyt a Comfort štandard. Ku všetkým bytom prislúchajú 2 vlastné parkovacie miesta a balkón o výmere 3,96 m2.

Prvou možnosťou je byt Comfort holobyt v cene 104.900 Eur, ktorý zahŕňa vlastné schodisko, vlastný bojler, predprípravu posuvnej elektrickej brány, LCD video vrátnik, zámkovú dlažbu, elektrické podlahové vykurovanie, predprípravu na alarm, predprípravu kuchyne: prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák.

Druhá možnosť je kúpa ponúkaného bytu Comfort štandard, ktorý je v cene 112.400 Eur. Vo variante štandard ponúkame: vlastné schodisko, vlastný bojler, predprípravu posuvnej elektrickej brány, LCD video vrátnik, zámkovú dlažbu, mrazuvzdornú keramickú dlažbu, elektrické podlahové vykurovanie, predprípravu na alarm, kompletné vybavenie kúpeľne s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb, predprípravu kuchyne: prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák, základnú kuchynskú linku bez spotrebičov, laminátovú podlahu s možnosťou vlastného výberu a interiérové dvere (hladké plné – fólia s možnosťou vlastného výberu).

Energetický certifikát na vyžiadanie.

V ponuke máme tieto typy bytov aj v zrkadlovom prevedení.

Ak Vás táto ponuka zaujala, prípadne máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0903 042 777 alebo prostredníctvom e-mailu furka.juraj@micikovareality.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 3 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu