Spoluvlastnícky podiel 1512 - pozemok 2,7 ha - Starý Smokovec TANAP
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
starý smokovec, Poprad
Spoluvlastnícky podiel 1/512 - pozemok 2,7 ha - Starý Smokovec TANAP
12 €/m²

Spoluvlastnícky podiel 1/512 - pozemok 2,7 ha - Starý Smokovec TANAP

starý smokovec, Poprad, okres Poprad
12 €/m²


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný poľnohosp. pozemok
  • ID inzerátu: 4531787
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť investovania do spoluvlastníckeho podielu v TANAPE, kataster Starý Smokovec, vedený na LV 826 spoluvlastnícky podiel 1/512 Bellaka s.r.o. Bratislava.


V celej výmere TANAP-u v KÚ Starý Smokovec, vlastnia súkromné osoby a firmy približne 35 ha spoluvlastníckeho podielu, z čoho my predávame podiel cca 2,7 ha. Je možnosť v prípade záujmu a odkúpenia tohto podielu, navýšiť významne tento spoluvlastnícky podiel podľa potreby budúceho majiteľa kúpou ďalších spoluvlastn. podielov. Celá výmera na LV 826 je cca 1400 ha, pozemky zahŕňajú lesy, náletovú zeleň, chodníky, zastavané plochy a nádvoria, záhrady, trvalý trávnatý porast.


Tieto pozemky začínajú pri hlavnej ceste z Popradu do Starého Smokovca po ľavej a pravej strane a pokračujú smerom cez Starý Smokovec až nad hranicu mesta do hôr.


Je predpoklad, že pri reštruktualizácii TANAP-u dôjde k malým pozemkovým úpravám alebo priamo k vydeleniu určitých plôch ako náhradu za spoluvlastnícky podiel, tieto procesy už v súčasnosti prebiehajú spoluprácou menšinových podieľníkov a je možné do tohoto procesu vstúpiť ako budúci majiteľ spoluvlastníckeho podielu 1/512, ktorý tvorí približne 27 000 m2 (2,7 ha).


Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť sa podielať na tomto procese.


foto: ilustračná

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu