Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 01. 2022
K.Medveckého, Ružomberok
Obytný dom v centre mesta Ružomberok, ulica Medveckého
1 €

Obytný dom v centre mesta Ružomberok, ulica Medveckého

1 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 138 m2
 • Cena za m2: 0,01 €/m²
  ID inzerátu: 4532377
Ponúkame na predaj 1/2 domu s možnosťou rekonštrukcie podkrovia (o rozlohe 86m2-vypracovaný projekt) a 1/2 časťou na spoločných priestoroch (pivnice, chodba) a pozemku za domom s možnosťou parkovania v samotnom objekte, jedno parkovacie miesto (miesto za vstupnou bránou-vjazd autom). Dom s vjazdom do objektu a výjazdom do dvora, sa nachádza v úplnom centre mesta, na ulici Makovického. Predávaná časť s dvomi nezávislými vstupmi z chodby, sa nachádza nad notariátom a ide o 138 m2 úžitkovej plochy, ktorá pozostáva z 5 miestností, 2 sociálnych zariadenií, 2 WC, 2 loggií, 1 balkóna, technickej miestnosti s vlastným plynovým kotlom (samostatné ústredné kúrenie s radiátormi). V jednej z miestností je vnútorný krb a v kuchyni je funkčná keramická kachlová pec. Dom má dostatočný elektrický príkon na zriadenie viacerých bytov, alebo kancelárií aj v podkroví. Predávaná časť domu je okamžite voľná a pripravená na úpravu pre obchodné, kancelárske priestory, alebo bývanie. S časťou domu sa predáva aj 1/2 záhrady za domom, ktorá je prístupná z vnútrobloku obytných domov, ale prístup k nej je aj priamo z domu. Náklady na mesiac 150-170,- € (elektrika a plyn). V samostatnom konaní je možné odkúpiť garáž vo vnútrobloku obytných domom (za predávanou časťou domu), ktorej cena nie je zahrnutá v cene predávanej časti domu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet balkónov: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty