Drevené parkety, exteriérové žalúzie a priestranná dispozícia na okraji centra mesta
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2021
Osadná 3, Bratislava III - Nové Mesto
Drevené parkety, exteriérové žalúzie a priestranná dispozícia na okraji centra mesta
244 990 €

Drevené parkety, exteriérové žalúzie a priestranná dispozícia na okraji centra mesta

244 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 68 m2
 • Cena za m2: 3 602,79 €/m²
  ID inzerátu: 4532408
Ak ste sa s partnerom rozhodli, že je na čase vymeniť prenájom za svoje prvé bývanie, tak táto ponuka spĺňa všetky parametre vynikajúcej voľby. Okrem polohy v bezprostrednej blízkosti budúceho kultúrneho centra v podobe projektu Istropolis, bude tento byt 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii ťažiť aj z premeny Vajnorskej ulice, ktorá sa mení na plnohodnotnú promenádu s množstvom nových rezidenčných a polyfunkčných projektov.

Stav:
Byt je situovaný na 2 nadzemnom podlaží (1. poschodie) tehlového bytového domu, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Tá sa týkala renovácie vstupu, domového vrátnika a vlastnej kotolne, ktorá ohrieva teplú úžitkovú vodu a stará sa o vykurovanie. Dom čaká ešte výmena stúpacích vedení a strechy, ktorá sa má vo väčšej miere pokryť z fondu opráv. Potešením je aj plánovaná renovácia spoločného dvoru, ktorý dostane príležitosť, aby sa opäť aktívne využívaným priestorom.

Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019, pričom sa obmenili všetky inžinierske rozvody vrátane elektriny, rozvodov vody a odpadu. Nainštalovali sa moderné sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením, či obmenila podlaha v podobe kombinácie kvalitného vynilu v spojovacej chodbe a dennej časti s novými drevenými parketami v spálňach. Tie dostali aj nový podklad a preto pri chôdzi nepočujete žiadne typické škrípanie či vŕzganie, a okrem iného pôsobia naozaj esteticky a dodávajú interiéru šmrnc. Dispozičnou úpravou prešla aj kúpeľňa, kde sa odstránila pôvodná vaňa a nahradil sprchovací kút s odtokom v podlahe a so stenou v podobe veľkoformátovej tabule skla. Teraz sa Vám sem hravo zmestí práčka, ktorá je pekne zapustená v kúpeľňovej zostave v prevedení lesklá biela, a je doplnená o zrkadlo s osvetlením. Rebríkový radiátor je obrovské plus pri sušení uteráku.

Dispozícia a zariadenie:
Presun kuchyne sa asi najviac podpísal pod charakter plnohodnotného 2 izbového bytu, nakoľko vďaka tejto voľbe vznikli dve spálne so štedrým rozmerom 16.5m2 a až 18.7m2. Väčšia dokonca disponuje prístupom na balkón, ktorý je umiestnený na SV strane domu, pričom rovnako sú orientované aj výhľady oboch spálni. Vďaka prítomnosti na mieru riešenej šatníkovej skrine so systémom roll door s množstvom úložného priestoru vo forme zásuviek či vešiakov, sa vstupná investícia ešte viac minimalizuje, a po praktickej stránke rieši uskladnenie vecí v tomto byte.

Kuchyňa sa presunula do miestnosti o výmere takmer 20m2, pričom kopíruje líniu južnej a západnej steny s výhľadom do dvora bytového domu cez dve okná. Kuchynská linka je plne zariadená spotrebičmi, zladená s celým interiérom, pričom pracovná doska príjemná na dotyk je z nadštandardného technického kameňa a ponúka dostatok pracovného miesta aj pre väčších kuchárov. Obrovským plusom je výhľad z okna počas varenia a interiér osvetlený slnkom zo západu. Osadenie kuchyne nenarušuje priestor tejto miestnosti pravidelného štvorcového tvaru a ponúka možnosť kreatívneho umiestnenia pohovky a televíznej steny. S prehľadom sem zmestíte aj kuchynský ostrovček, ktorý by ste si museli dorobiť, alebo jedálenské sedenie.

Vstup do bytu cez bezpečnostné vstupné dvere je riešený dostatočne širokou chodbou a od vstupu sa z nej ponúka výhľad do najväčšej zo spálni, ktorá je chodby oddelená členenými dverami. Po ľavici máte oddelenú toaletu po kompletnej rekonštrukcii, riešenú formou závesného systému s novou keramikou.

Technológia:
Azda najväčšou prednosťou oproti konkurenčným ponukám sú hliníkové exteriérové žalúzie na diaľkové ovládanie, umiestnené z fasádnej strany na každom okne. Následne je to inteligentné led osvetlenie, ktoré je doplnené o bodové osvetlenie a dokáže sa postarať o prijemnú a navoditeľnú atmosféru.

Lokalita:
Bytový dom je situovaný na križovatke ulíc Osadná a Česká, pričom ide o jednosmerné ulice s nízkou frekvenciou tranzitu. Poteší potraviny NOVO priamo v bytovom dome na prízemnom podlaží, či zastávka električky (zast. Česká) len 97 metrov od vchodu do bytového domu. Množstvo kaviarní a príležitostí na aktívny spoločenský život či zdravý životný štýl predurčujú túto ponuku na jasného favorita u väčšinu záujemcov, ktorý hľadajú bývanie na okraji centra mesta.

Asi viete, že Trnavské mýto čakajú čoskoro významné zmeny v podobe nových a moderných rezidenčných a komerčných komplexov, ktoré vytvoria z tejto lokalite druhé centrum mesta. Rovnako ambiciózne plány má aj územie niekdajšej železničnej stanice Filiálka, kde sa zo strany Račianskej už stihol založiť nový development. Ak hľadáte kvalitné bývanie s vyššou perspektívou zhodnotenia investície do budúcna, ste na správnom inzeráte.

Dostupnosť do centra mesta (peši 10m električka 5min). V pešej blízkosti obchodné centrum Centrál, Novovybudovaný park Jama, Národný futbalový štadión aj hokejová hala. V OC Centrál sa nachádza aj plaváreň alebo v letných mesiacoch oceníte letné kúpalisko Tehelné pole. V tesnej blízkosti sa nachádza aj univerzita Komenského, pre prípadný prenájom doktorandom po tom ako sa Vy presuniete raz do väčšieho. O niečo ďalej ale stále v rámci 15 minútovej prechádzky máte zmodernizované obchodné centrum VIVO s vyhľadávaným jazerom Kuchajda.

Susedstvo Trnavského Mýta predurčuje túto ponuku pre moderný mladý pár, ktorý sa pohybuje po meste prevažne využitím električky alebo autobusového spojenia MHD. Len si predstavte, po práci a do práce so svojou elektro kolobežkou alebo na pešo len vyskočíte na zastávke Česká (radiála na Vajnorskej ulici ) alebo Ursínyho (radiála na Račianskej ulici) len 500 metrov od bytového domu. Nie je to super?

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy pivníc: 3 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty