Útulné kancelárske priestory na Námestí Slobody v Banskej Bystrici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 10. 2021
Československej armády, Banská Bystrica
Útulné kancelárske priestory na Námestí Slobody v Banskej Bystrici
170 €/mes.

Útulné kancelárske priestory na Námestí Slobody v Banskej Bystrici

170 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 34 m2
  • Cena za m2: 5 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4532477
Ponúkame na prenájom dve samostatné kancelárie na 4. poschodí (s výťahom) obchodno-administratívneho objektu v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na ulici Československej armády č. 24, v jeho administratívnej časti. Lokalita je veľmi frekventovaná, v blízkosti sa nachádza jedno z najväčších prestupísk MHD (z Námestia Slobody je možné sa dostať kamkoľvek v centre mesta), vlaková a autobusová stanica, úrady, banky, poliklinika, hotel LUX, nákupné centrum PRIOR. Vykurovanie je ústredné plynové. Objekt je v dobrom technickom stave, jeho administratívna časť má štyri poschodia sprístupnené výťahom. K dispozícii sú na prenájom dve susediace kancelárie (č.408,409). Spoločné sociálne zariadenie sa nachádza na chodbe. Pri objekte je možnosť prenajať si parkovné státie v cene 40,-€/mesačne + DPH pre 1 auto.

Rozloha: 33,8 m2.Cena nájmu mesačne: 170€ + preddavky na služby. Pri prenájme priestoru platcovi DPH sa ešte pripočítava k cene DPH. V budove sú k dispozícii i ďalšie voľné kancelárske priestory o rozlohe 29m2 - 107m2.________________________________________________________________ENERGETICKÝ CERTIFIKÁTCelková potreba energie budovy CPrimárna energia budovy B

Doplnkové charakteristiky

  • Typ konštrukcie: Zmiešaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty