Exkluzívne PNORF – 3i byt, 80 m2, 2x balkón, 2x pivnica, záhrada, Šafárikova ul.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Šafárikova, Hlohovec
Exkluzívne PNORF – 3i byt, 80 m2, 2x balkón, 2x pivnica, záhrada, Šafárikova ul.
117 000 €

Exkluzívne PNORF – 3i byt, 80 m2, 2x balkón, 2x pivnica, záhrada, Šafárikova ul.

117 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 80 m2
 • Cena za m2: 1 462,50 €/m²
  ID inzerátu: 4533461
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3i byt s dvoma balkónmi, pivnicou, záhradnou pivnicou a pozemkom, za bytovým domom v tichej lokalite na Šafárikovej ul. v Hlohovci.

Byt s úžitkovou plochou 80 m2 má okná orientované na tri svetové strany, kúpeľňu so sprchovým kútom a vaňou, 2x balkón, murovanú pivnicu v suteréne bytového domu a nezávislé elektrické vykurovanie a ohrev vody.

Dispozícia bytu: chodba, vpravo sa nachádza samostatná toaleta, ďalej vpravo je kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou. Vľavo sa nachádza prvá spálňa. Na konci chody je priestranná obývacia izba s jedálňou a balkón západnej orientácie. Z obývacej izby sa vchádza do tretej spálne s druhým balkónom orientovaným na juh a do kuchyne.

Čiastočne zrekonštruovaný byt má nové plastové okna, bezpečnostné dvere, vymurované bytové jadro, kuchynskú linku, plávajúce podlahy, dlažbu a obklady.

Kompletne zrekonštruovaný a zateplený panelový bytový dom má presklené spoločné priestory, len 3 podlažia s troma bytovými jednotkami na poschodí a pivnice v suteréne domu. Aktívna občianska samospráva, upravený a čistý vchod s el. vrátnikom.

Prednosti bytu: tichá lokalita, nízke náklady, presvetlená dispozícia na 3 svetové strany, 2x balkón, záhradka s pivnicou, bezproblémové parkovanie a zateplený byt. dom s malou komunitou kooperujúcich vlastníkov bytov. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet balkónov: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty