Dátum aktualizácie: 01. 10. 2023
Opatová, Lučenec
MAKRO REALITY - Murovaná chata Lučenec ID 2134
9 900 €

MAKRO REALITY - Murovaná chata Lučenec ID 2134

9 900 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Chata, drevenica, zrub
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 29 m2
  • Cena za m2: 341,38 €/m²
    ID inzerátu: 4535044
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku v záhradkárskej osade v Lučenci, časť Opatová. Celková výmera pozemku je 421 m2. Pozemok je vo väčšom svahu. Chatka so súpisným číslom je v osobnom vlastníctve. Pozemok je vo vlastníctve Slovenského zväzu záhradkárov. Chatka má v hornej časti  jednu miestnosť s krbom, v dolnej časti je druhá miestnosť so samostatným vchodom. Celková podlahová plocha je 29,2 m2. Na streche je nová lepenka. Okrem krytiny je chatka úplne v pôvodnom stave. Na záhrade je drevená búda na náradie a suché WC. Na pozemku sa nachádza úžitková voda. Pitná voda je v dosahu cca 60m. Voda je v zimných mesiacoch odstavená. Do chatky je zavedená elektrina. V záhrade rastú ovocné stromy, vinič, ovocné kríky. Z pozemku je krásny, ďaleký výhľad na okolitú prírodu. Ročný poplatok OZ je 45 €, elektrina podľa spotreby. Chata nie je určená pre trvalé bývanie nakoľko sa nachádza v záhradkárskej osade. Bližšie informácie : Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí