Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 01. 2023
Lúčna, Vysoké Tatry
Predáme nádherný investičný apartmán vo Vysokých Tatrách
177 000 €

Predáme nádherný investičný apartmán vo Vysokých Tatrách

177 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 42,1 m2
 • Cena za m2: 4 204,28 €/m²
  ID inzerátu: 4535182
Apartmán G1 je dvojizbový apartmán s rozlohou 42,10 m2 plus balkón s rozlohou 9,75 m2. Nachádza sa na 1.poschodí apartmánového domu MARMONT 4 - Challet B. Apartmán je súčasťou ARIETES MARMONT RESORT**** v Tatranskej Štrbe. Apartmánový dom je vo fáze projektu vo výstavbe. Apartmán sa predáva ako investičný, čo znamená, že je určený pre investorov, ktorí majú záujem o zaradenie apartmánu do investičného programu ARIETES MARMONT RESORT**** - teda dať apartmán do celoročného prenájmu s garantovaným ročným výnosom. Pre klientov, ktorí majú záujem o apartmán výhradne pre vlastné využívanie, je určený Challet A, ktorý je takisto v ponuke.
K apartmánu patrí parkovacie miesto vonkajšie v cene 177 000 € s DPH. Apartmán sa predáva so zariadením, ktorého cena predstavuje 21.500 EUR s DPH - nie je zahrnuté v cene apartmánu. Zariadenie apartmánu zahrňuje kuchynskú linku so spotrebičmi (podpultová, chladnička, dvojplatnička, drez s batériou, poháre, príbory, hrnce), šatník na chodbe s vešiakmi, rozkladacia pohovka vhodná na každodenné spanie + vankúše, kávový stolík, jedálenský stôl + 4 stoličky, balkónové sedenie (stôl + 2 stoličky), koberec, dekorácie na stene (jelenček), stropné svietidlá, nočné stolíky- 2 ks, manželská posteľ + matrace, šatníková zostava- spálňa, nástenné svietidlá- 2 ks, záclony + závesy, kúpeľňa- walk in sprchovací kút, WC, umývadlo s batériou, odkladací priestor na uteráky, vešiaky, držiak na WC papier+ WC kefa, pracovný stolík + stolička+ stolná lampa. Pri výbere interiéru možnosť voľby medzi tmavým (dark) a svetlým (light) prevedením.
Zverejnená cena 177.000 EUR je cena za apartmán s DPH bez zariadenia a parkovacieho miesta.
Bližšie informácie na stránke https://marmontresort.sk/, na telefónnom čísle 0910 358 467, resp. na emailovej adrese info@marmontresort.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet balkónov: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu