Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 01. 2022
Boženy Němcovej, Veľký Krtíš
Komplet zrekonštruovaný 3 – izbový byt s balkónom
62 000 €

Komplet zrekonštruovaný 3 – izbový byt s balkónom

62 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 74 m2
 • Cena za m2: 837,84 €/m²
  ID inzerátu: 4535529
Exkluzívne Vám ponúkame komplet novozrekonštruovaný 3 – izbový byt na 2/8 poschodí na ulici B. Nemcovej. V paneláku sa nachádza výťah, ktorý stojí na každom poschodí. Rekonštrukcia nehnuteľnosti prebehla v roku 2021 a všetko v byte je úplne nové, nepoužívané, vrátanie okien a radiátorov. Výmera bytu je 74 m2. Byt pozostáva z priestrannej chodby, odkiaľ sa vchádza do kúpeľne a samostatného WC a do všetkých miestností. Jadro v byte je murované. Kúpeľňa je vybavená umývadlom so skrinkou, s vaňou a prípravou na práčku, prípadne aj sušičkou. Kuchyňa je vybavená novou kuchynskou linkou, ktorá bude v priebehu najbližších dní dokončená. V celom byte sú znížené stropy s bodovými svietidlami a nové stierky. V chodbe, kúpeľni a WC je keramická dlažba a v ostatných miestnostiach je plávajúca podlaha. Vchodové dvere sú bezpečnostné a v byte sú nové oblôžkové interiérové dvere. K bytu prislúcha veľká pivnica.
V blízkosti sa nachádza obchod s potravinami , cca 7 minút chôdze je autobusová zástavka, zdravotné stredisko, nemocnica. Do centra mesta je cca 10 min. pohodlnej chôdze. Byt je ihneď voľný.
Poskytujeme kompletný servis súvisiaci s kúpou nami ponúkaných nehnuteľností, vrátane možnosti financovania, ktorý vám vypracuje na mieru náš odborný spolupracovník. Vyriešime za vás všetku povinnú agendu, prehlásenie energií, zabezpečíme znalca pre potreby úveru, kataster, právny servis.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1985
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2021
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Podlažie: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty