PREDAJ 3 izb. priestranný, víkendový RD v Travníkoch s veľkou terasou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2021
Trávnik
PREDAJ 3 izb. priestranný, víkendový RD v Travníkoch s veľkou terasou
123 000 €

PREDAJ 3 izb. priestranný, víkendový RD v Travníkoch s veľkou terasou

123 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 775 m2
 • Cena za m2: 158,71 €/m²
  Energie: 80 €/mesiac
  ID inzerátu: 4535564
Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom po kvalitnej a rozsiahlej rekonštrukcii v Trávníkoch, okres Komárno. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 775 m2 a je z polovice podpivničený, kde sa nachádza aj nový elektrický kotol a objemný bojler. Samotný dom má zastavanú plochu 220,53 m2 a úžitkovú plochu 102,43 m2 . Celková nehnuteľnosť v posledných 5 rokoch prešla výraznou, kompletnou rekonštrukciou. Vo vnútri domu je nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, nové radiátori, nové podlahy ( parkety, dlažby ), nové drevené okná, nové biele maľovky v celom dome, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, technická miestnosť aj s možnosťou samostatnej práčovne, samostatná toaleta, moderná priestranná kuchyňa s predĺženým barovým pultom so štýlovým vrchným podsvietením LED pásovými svetlami, nová strecha, zateplená fasáda. Dom je napojený na všetky IS: plyn, elektrika, mestská voda, žumpa . Nízke mesačné náklady cca 80-100 Eur.
K domu je postavená priestranná krytá terasa s prístupom aj priamo z domu, je využiteľná aj pre vačšiu kapacitu ľudí. Dom bol majitelom pôvodne koncipovaný a zamýšľaný ako víkendový dom pre relaxačný pobyt pre viac ľudí, avšak jeho celkové riešenie a veľký priestor či vo vnútri alebo na terase a kolo domu je ideálny pre milovníkov otvorenejších a priestrannejších priestorov. Dom je voľný a v prípade kúpy je kedykoľvek k dispozícii na nasťahovanie.

CENA domu: 123000,- EUR

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, tak ma neváhajte kontaktovať tel.: 0918498973 alebo mailom: nagyova@xpertreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2016
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty