Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Poniklecová, Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Devínska Nová Ves - výnimočný rodinný dom na predaj
597 000 €

Devínska Nová Ves - výnimočný rodinný dom na predaj

597 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 174 m2
  Zast. plocha: 193 m2
  Plocha pozemku: 412 m2
 • Cena za m2: 3 431,03 €/m²
  ID inzerátu: 4536288
Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v tichej lokalite v Devínskej Novej Vsi. Je postavený na pozemku 412m2. Zastavaná plocha vrátane dvojgaráže (30m2) je 193m2. Dom je 6 izbový s príslušenstvom. Na prízemí je vstupná hala so schodiskom na poschodie a so vstupom do izby - pracovne (20 m2), ktorá je vhodná ako hosťovská izba, lebo má samostatnú kúpeľňu a WC. Na prízemí je ďalej veľkorysá obývacia miestnosť ( 50m2) s východom na terasu a do záhrady smerom na juh. Je presvetlená 3 zasklenými stenami s vonkajšími žalúziami. V obývačke je krb. Kuchyňa je umiestnená vedľa, má 10m2 a výstup na záhradu. Vedľa je ešte kotolňa s kotlom (Buderus), zásobníkom na TÚV, a chladničkou. Na poschodí je veľká hala ( 20m2) s ktorej sú vstupy do 4 spální . Dve spálne ( každá 17m2) sú orientované na juh k záhrade a majú výstup na balkón a dve spálne ( jedna o výmere 17m2 a druhá 12,30m2) sú orientované na sever na ulicu. Poschodie je vybavené veľkou kúpeľňou ( 17 m2) vybavenou sprchovacím kútom, rohovou vaňou a miestom pre práčku a sušičku. WC je samostatné s umývadlom a vedľa sú ešte dve miestnosti - sklady. Na poschodí je aj samostatný šatník. Podlahy v dome sú v obytných miestnostiach plávajúce a keramická dlažba. Dvere sú drevené. Dom je vybavený alarmom. Parkovanie je v dvojgaráži a na ulici. Jedno miesto je aj na pozemku za posuvnou bránou. Záhrada je zložená s trávniku a dvoch stromov- čerešní. Výhodami domu sú jeho veľkorysé priestory, vybavenie, záhrada, parkovanie a výborné umiestnenie v rámci lokality. V okolí sú obchody, reštaurácie, MHD, vlaková stanica ( aj smerom do Rakúska) a pritom neďaleko krásnej prírody okolia Moravy s možnosťami turistiky, cykloturistiky, rybolovu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 10 m²
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 10 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty