DUPOS - Dražba rodinného domu - Vysoká pri Morave - pripravujeme
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2021
Riečna 47/9, Vysoká pri Morave
DUPOS - Dražba rodinného domu - Vysoká pri Morave - pripravujeme
94 400 €

DUPOS - Dražba rodinného domu - Vysoká pri Morave - pripravujeme

94 400 €


 • Typ: Dražba
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 259 m2
  Zast. plocha: 194 m2
  Plocha pozemku: 360 m2
 • Cena za m2: 364,48 €/m²
  ID inzerátu: 4536715
Rodinný dom č. 47

 je samostatne stojaci, murovaný , s dvoma nadzemnými podlažiami,  napojený na vodovodnú sieť  a plynovú sieť obce, odkanalizovaný je do žumpy , vykurovaný je plynovým kotlom .

Prízemie: Základy  sú betónové s vodorovnou izoláciou, podmurovka v priemernej výške do 50 cm z betónových tvárnic , murivo murované hr. 40 cm zateplené 5 cm polystyrénom, deliace konštrukcie tehlové. Vnútorné omietky vápenné hladké, stropy keramické, sedlový krov, krytiny strechy škridlové ťažké dvojdrážkové "Tondach",  klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného  plechu úplné  a  ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok  zo 4 strán, schody oceľové , točité s drevenými nástupnicami,  dvere dýhované,  okná plastové s 2- vrstvovým zasklením, rolety  plastové. Podlahy obytných miestností z vlysov, dlažby a podlahy ostatných miestností z  keramickej dlažby, ÚK teplovodné,  panelové radiátory,  elektroinštalácia  svetelná  rozvod vody z plastového  potrubia teplej a studenej, rozvod zemného plynu, kanalizácia z plastového potrubia do  žumpy . Zdrojom teplej vody  a zdrojom vykurovania je značkový plynový kotol,  vybavením kuchyne je kombinovaný sporák, plynový sporák, odsávač pár, drezové umývadlo nerezové  a kuchynská linka na báze dreva. Vnútorným vybavením je vaňa plastová rohová , umývadlo a  vaňa  smaltovaná v práčovni.  Vodovodné batérie  sú  2 ks páková nerezová a 2 ks páková nerezová,  záchod  je splachovací bez umývadla,  vnútorné obklady sú kúpeľne, vane, WC a  kuchyne, elektrický rozvádzač  je s automatickým istením.

Podkrovie:

Štítové murivo z dvornej strany do výšky 1 m murované hr. 40 cm zateplené 5 cm polystyrénom a  ostatné sendvičové, deliace konštrukcie pórobetónové, stropy  s rovným podhľadom  drevené trámové, vnútorné omietky vápenné hladké , klampiarske konštrukcie  ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok z 2 strán,  do 1/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok  z 1 strany. Dvere hladké  latkové, okná zdvojené plastové s 2 - vrstvovým zasklením, podlahy  obytných miestností  plávajúce, podlahy a  dlažby  ostatných miestností z keramickej dlažby, ústredné vykurovanie   teplovodné, panelové radiátory. Elektroinštalácia svetelná, rozvod  vody teplej a studenej z pozinkovaného potrubia,  kanalizácia  z plastového potrubia do žumpy nedokončeného protiľahlého domu.   Vnútorným vybavením je umývadlo a sprcha,  vodovodné batérie  sú 1 ks páková nerezová so sprchou a 1 ks páková nerezová.  Záchod splachovací  bez  umývadla , vnútorné obklady sú sprchy a WC .

Garáž

 je  prízemná, pozostáva z 1 miestnosti, vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 30 cm z  pórobetónových kvádrov, stropy sú železobetónové.  Krytina plochej strechy   je z  ťažkých natavovacích pásov , klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky brizolitové,  vnútorné omietky sú hladké vápenné.  Okno dvojité  drevené, podlahy sú hrubé betónové , elektroinštalácia svetelná a motorická,  vráta  drevené otváravé, montážna jama výmery do 2 m2 .

Letná kuchyňa

pozostáva z komory a letnej kuchyne,  prízemná. Je vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 20 cm z  pálenej tehly, stropy sú panelové. Krytina plochej strechy  je z asfaltovaných privarovaných pásov, klampiarske konštrukcie z  pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky   brizolitové,  vnútorné omietky sú hladké vápenné, hladké dvere, okná dvojité drevené.    Podlahy z keramickej dlažby , letná kuchyňa je vykurovaná  plynovým kotlom v dome cez panelový radiátor. Rozvod studenej  teplej  vody,  elektroinštalácia svetelná s poistkovými automatmi,  rozvod zemného plynu, kanalizácia z kuchyne do žumpy. Vnútorným vybavením  sú dve drezové umývadlá  s batériou a plynový kuchynský sporák .

Mimoriadna obhliadka sa uskutoční ešte dňa 08.11.2021 o 12:00 h

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty