Boleráz - Predaj vkusne zrekonštruovaného domu.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 11. 2021
Trnava
Boleráz - Predaj vkusne zrekonštruovaného domu.
215 000 €

Boleráz - Predaj vkusne zrekonštruovaného domu.

215 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 306 m2
  Plocha pozemku: 1900 m2
 • Cena za m2: 1 194,44 €/m²
  ID inzerátu: 4537372
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný priestranný  3 izbový rodinný dom 180 m2 s krbom a klimatizáciou na veľkorysom pozemku o výmere 1900 m2 . 
Rodinný dom sa nachádza v obci Boleráz.  
Dom prešiel vkusnou a kvalitnou  kompletnou rekonštrukciou. 
DISPOZÍCIA: 
Do obytnej časti rodinného domu sa vstupuje cez zastrešený priestor.  
Priamo do domu sa vchádza  preskleným vstupom z predsiene. Centrálnu dennú časť predstavuje priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou. Krb, ktorý sa tu nachádza, dotvára prijemnú atmosféru v zimných mesiacoch. Samozrejmosťou je komora. 
V dome sa nachádzajú 3 samostatné a nepriechodné izby. V priestrannej kúpeľni je vaňa, sprchový kút, dve umývadlá, WC a bidet. 
Pri dome sa nachádza veľkorysá krytá terasa 40 m2 s letnou kuchynkou a WC. Terasa sa da využívať celoročne  a je ideálnym miestom na posedenie z ranou kávou alebo na stretávanie s rodinou a známymi v každom ročnom období. V zime bude dotvárať prijemnú atmosféru ďalší krb, ktorý sa nachádza na terase. 
Z terasy je pekný vyhlaď na okrasnú záhradu. Na záhrade sa nachádzajú 2 samostatné miestnosti a pivnica, ktoré sa využívajú na odkladanie náradia. 
Komfortné parkovanie dotvára prístrešok a garáž, kde pohodlne zaparkujete 4 autá. Pohodlný vjazd do tohto priestoru zabezpečuje vstupná automatická brána. 
Lokalita:
Obec Boleráz disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň kúsok od turistickej oblasti Malých Karpát s možnosťami  prechádzok do
prírody na priehradu a množstvom cyklotrás. 

V cene nehnuteľnosti:
- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty