Rodinný dom, Stará Turá
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 10. 2021
Štúrova, Stará Turá
Rodinný dom, Stará Turá
210 000 €

Rodinný dom, Stará Turá

210 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 740 m2
 • Cena za m2: 1 050 €/m²
  ID inzerátu: 4537516
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v meste Stará Turá vzdialenej 12 km od mesta Nové Mesto nad Váhom. 

Dom bol skolaudovaný v roku 1975 a je postavený na pozemku o rozlohe 740 m2. Pozostáva zo suterénu a dvoch nadzemných podlaží. V suteréne je letná kuchyňa s východom na terasu s krbom a posedením, spoločenská miestnosť s krbom, dve technické miestnosti, v jednej z nich je vaňa a sprchový kút. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa, komora a WC. V podkroví  sú dve izby, z toho jedna s balkónom a priestor, ktorý je možné využiť na vytvorenie ďalších izieb alebo ako odkladací priestor. Dom je v pôvodnom stave, čo umožňuje dotvoriť bývanie podľa vlastných predstáv. Je napojený na elektrinu, plyn obecnú vodu a kanalizáciu. K domu patrí samostatná podpivničená garáž, hosp. budovy a záhrada so skleníkom. Dom bude odovzdaný kompletne vyprataný.V cene nehnuteľnosti: - vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Balkón: Áno
 • Garáž: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty