TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Kotešová, , Bytča
TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej
122 000 €

TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej

122 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Zast. plocha: 116 m2
  Plocha pozemku: 667 m2
 • Cena za m2: 1 051,72 €/m²
  ID inzerátu: 4538094
TOCA – ZMLUVNE LEN U NÁS - predaj novostavby moderného rodinného domu v Kotešovej. Murovaný tehlový 4izbový rodinný domy so zastavanou plochou 116m2 – 94m2 (alternatíva 107m2) podlahovej plochy plus zastrešená terasa o výmere 15m2 na pozemku s plochou 667m2. Podlahovú plochu je možné jednoduchou stavebnou úpravou zväčšiť o terasu (jej zamurovaním a tak spojením s obývačkou) a priestrannú terasu vybudovať pred spálňou - tiež s výmerou 15m2 s východom z obývačky a zo spálne. Tak by mal dom podlahovú plochu spolu 107m2. Dom je napojený na žumpu a s vlastný zdroj vody. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom z boku stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhovýchodnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby.

Cena nehnuteľností je 122.000€

Dom je možné kúpiť aj v stave HOLODOM za cenu 185.000€ - DOHODA NA CENE MOŽNÁ - LEN U NÁS - v prípade naozaj vážneho záujmu. Info len osobne.

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o. Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností, ktorým je Radoslav Papánek 0911 264 970.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu