TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj novostavby rodinného domu Petrovice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Petrovice, Bytča
TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj novostavby rodinného domu Petrovice
128 000 €

TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj novostavby rodinného domu Petrovice

128 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 109 m2
  Zast. plocha: 136 m2
  Plocha pozemku: 576 m2
 • Cena za m2: 1 174,31 €/m²
  ID inzerátu: 4538101
TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – súkromný projekt - predaj novostavby dvoch identických rodinných domov v Petroviciach – 5min autom do Bytče. Murované (tehlové) identické 4izbové rodinné domy so zastavanou plochou 136m2 – 109m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 576m2. Každý dom je napojený na verejnú kanalizáciu a verejný vodovod. Domy sa predávajú v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Pozemok je slnečný, absolútne rovinatý a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce vo veľmi tichej oblasti. Rodinné domy je možné napojiť aj na plyn. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom v strede stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne, WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Typ krovu je pochôdzny, čo ponúka veľký odkladací priestor v podkroví. V prípade záujmu je možné domy dokončiť do stavu „holodom“, alebo „na kľúč“ aj s realizáciou exteriéru. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. Kalkulácia na dokončenie je pripravená - informácia len osobne. RK prosím nevolať.

Cena je 128.000€ v stave hrubej stavby
Dom je možné kúpiť aj v stave „holodomu“ alebo „na kľúč“ - kalkulácia ma požiadanie.

Viac informácii osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real, s.r.o. - Reality Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Radoslav Papánek 0911 264 970.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu