Prenájom, veľkometrážny 3 izbový byt (162 m2) s garážou Šamorín
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Hlavná, Šamorín
Prenájom, veľkometrážny 3 izbový byt (162 m2) s garážou Šamorín
670 €/mes.

Prenájom, veľkometrážny 3 izbový byt (162 m2) s garážou Šamorín

670 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 162 m2
 • Cena za m2: 4,14 €/m²/mes.
  Energie: 180 €/mesiac
  ID inzerátu: 4538439
Bývajte v byte s komfortom domu.

Na prenájom, exkluzívny, nadštandardný veľkometrážny 3 izbový byt s garážou. Byt sa nachádza na 1. poschodí v tehlovom rodinnom dome s dvoma bytmi v radovej zástavbe na lukratívnej Hlavnej ulici v Šamoríne, priamo v centre mesta. Plocha bytu: úžitková 161,9 m2. K bytu prislúcha dvoj garáž pre osobné autá. Len dlhodobý prenájom pre rodinu, rodinné bývanie. Nie ubytovanie pre pracovníkov a len pre rodinu s jasnou históriou. Vstupom do bytu sa pred nami rozprestrie priestranná vstupná časť, v ktorej je príručná šatníková zostava a samostatný šatník so zabudovanými policami. Obývacia časť v centre bytu je zmyselne prepojená s kuchyňou a s priamym výstupom na terasu s markízou, ktorá dotvára príjemný relax so sedením za slnečného počasia.. Kuchyňa so všetkými zabudovanými elektrospotrebičmi, a potravinovej miestnosti poslúži každej gazdinej. Nočná časť je riešená 2 samostatnými izbami a samostatnou kúpeľňou.

Len dlhodobý prenájom pre rodinu, rodinné bývanie. Nie ubytovanie pre pracovníkov a len pre nájomcov s jasnou históriou.

Veľkoryso riešený priestranný 3-izbový byt so samostatnou terasou 28,5 m2, kuchyňa 15,4 m2  (kuchynská linka v tvare L, vstavaná sklo keramická varná doska, rúra, digestor …..), jedáleň 7 m2, komora1 2,8 m2, komora 3,8 m2, obývacia izba 47,5 m2, spálňa1 13,5m2, šatník 5,2 m2, spálňa2 14,8 m2, kúpeľňa 10,3 m2, WC 1,4 m2. Celková podlahová plocha podlažia 161,9 m2. Byt je k dispozícii bez zariadenia nábytkom. okná sú plastové, interiérové dvere laminátové, v celom dome je dlažba – aj v obytných miestnostiach.

K početným výhodám patrí aj vlastné vykurovanie plynovým kotlom –samostatný kotol pre byt - 2. podlažie. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektrinu. Lokalita ( centrum mesta ) ponúka komplexnú infraštruktúru pre aktívny život - zábavu, šport, kultúru a množstvo obchodov a služieb priamo v susedstve, výborné napojenie na dopravnú infraštruktúru.

Mesto Šamorín sa nachádza v blízkosti Čilistovského ostrova, miesta našich úspešných olympionikov, prekrásnym parkovým areálom hotela Kormorán a unikátnym športovo-relaxačným areálom X-Bionic Sphere ®, poskytuje zázemie pre viacero olympijských športov, jazdectvo, fitness, wellness, či kultúru. Zaujme blízkosť vodného toku Dunaja, neďaleký Čilistovský kanál, blízkosť cyklistického chodníka a vybudovaný Aquapark dávajú tomuto miestu jedinečnosť vo voľno časových aktivitách.

Tento veľkoryso riešený byt je vhodný pre náročných klientov. Dom sa nachádza v priamom centre mesta, blízko občianskej vybavenosti. Cena nájmu je 670 €/mesiac a zálohová platba za réžie je 180 €. Len na dlhodobý prenájom.

V súčasnosti sa dá do Bratislavy dostať aj po novej rýchlostnej ceste cestným obchvatom D4R7, napojenie cca 4 km.

Prajem príjemný deň.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku. 

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec@maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2007
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty