Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 01. 2022
Trnava
Reality holding+ ponúka Trnava sklad na prenájom - 5800m2
7 362,50 €/mes.

Reality holding+ ponúka Trnava sklad na prenájom - 5800m2

7 362,50 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Skladový objekt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1550 m2
  Zast. plocha: 1300 m2
  Plocha pozemku: 5800 m2
 • Cena za m2: 4,75 €/m²/mes.
  Energie: 1 000 €/mesiac
  ID inzerátu: 4538740
Reality Holding + vám ponúka Na prenájom skladovo - administratívne budovy v Trnave s priamym napojením na severný obchvat mesta. Veľkosť celého objektu je 5800m2. V objekte sa nachádzajú dve budovy. Väčšia z budov má rozlohu 980m2 a dispozične pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom podlaží sa nachádzajú skladové priestory spolu s chladiarenskými boxami. Sklady o výške 6,5 m sú vhodné na skladovanie rôznych materiálov a schválené sú tiež na potravinárske účely. Nachádza sa v nich pancierová podlaha. Skladové priestory pozostávajú zo šiestych nezávislých vstupov s rampou a menšou obchodnou kanceláriou, elektrický príkon 400 A, s kompletnými sociálnymi zariadeniami, šatňa muži, šatňa ženy. Sklady je možné si prenajať samostatne alebo kombinovane s chladiarenskými boxami a kanceláriami. V prípade záujmu menších častí je možné rozdeliť priestor skladu na 4 časti po 112 m2 chladiarenských samostatných častí s rampou, ďalej jedna časť 248 m2 s rampou a 1 časť 128 m2 s rampou.

Na druhom podlaží sa nachádzajú administratívne priestory so štruktúrovanou kábelážou, o rozlohe 230 m2 s kompletnými sociálnymi zariadeniami. Administratívne priestory pozostávajú z troch väčších a jednej menšej kancelárie no v prípade potreby sa dajú priestory upraviť podľa požiadavky klienta. Skladové a administratívne priestory je možné si prenajať jednotlivo, viac častí spolu alebo objekt ako celok.

Na pozemku sa nachádza ešte druhá budova o veľkosti 204 m2, ktorá sa využíva ako servis nákladných áut a poschodie je pripravené na ďalšie kancelárske, prípadne obytné priestory. Pri vchode do areálu je budova vrátnice, v ktorej je taktiež menší skladovací priestor.

Jedná sa o strážený samostatný oplotený areál s jedným vstupom vhodným aj pre nákladné vozidlá, vrátnicou, automatickou bránou so záznamom každého vstupu a výstupu, s kamerovým systémom, verejným osvetlením a zeleňou udržiavanou závlahami. Okrem pitnej vody sa dá v objekte využívať i voda užitková.

V areály je k dispozícii cca 3000 m2 spevnenej plochy. Táto plocha sa dá využiť na skladovanie materiálu, ktorý je možné skladovať na voľnom priestranstve, prípadne na parkovanie vozidiel. Areál je možné prenajať vcelku, alebo po častiach. Sú možné aj iné stavebné úpravy podľa požiadaviek klienta. Areál je vhodný ako sídlo firmy s distribučným skladom, chladený sklad, alebo ako výrobný areál, sklad stavebného materiálu a podobne. Jeho výhodná poloha umožňuje ľahký prístup do celej SR, ČR, Rakúska a okolitých štátov. Veľkosť celého objektu je 5800m2, plocha úžitková 1800m2, zastavaná 1300m2. Veľmi dobrý stav. Ostatné vybavenie: internet, monitorovací systém. Asfaltová prístupová cesta. Cena 57,00 EUR/m2/rok + energie +dph. Depozit sa vyžaduje vo výške 2 mesačného nájomného - vypočíta sa od veľkosti prenajatých priestorov. Dohoda možná. V prípade záujmu je možné objekt aj celý odkúpiť, resp. po dohode s majiteľmi aj samostatné budovy. Prenájmom tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: A. Ev. číslo: 95815 Kontakt maklér: +421904299399, kontakt pobočka: +421915765599. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Popis loklity: Priemyselná zóna.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 10
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty