Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 01. 2023
Hurbanova, Ružomberok
Reality holding+ ponúka Obchodné priestory Ružomberok Hurbanova na prenájom - exkluzívne v Rh+
Cena dohodou

Reality holding+ ponúka Obchodné priestory Ružomberok Hurbanova na prenájom - exkluzívne v Rh+

Cena dohodou


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
 • Energie: 200 €/mesiac
  ID inzerátu: 4538865
Reality Holding + vám ponúka Na prenájom ponúkame obchodné / administratívne priestory v širšom centre mesta Ružomberok, pri hlavnej ceste, oproti železničnej a autobusovej stanici, o veľkosti cca 200 m2, s veľmi dobrou dostupnosťou pre klientov.Priestory je možné využiť na obchod, kancelárie, bar, piváreň, bistro, alebo reštauráciu.Priestory sa nachádzajú na prízemí so vstupom priamo z ulice.Interiér budovy prechádza celkovou rekonštrukciou, pri ktorej sa medzi iným realizuje aj podlahové vykurovanie priestoru.Okná na priestoroch sú plastové s trojitým zasklením. Podlaha je pokrytá keramickou dlažbou.Ponúkané priestory sú ideálne pre toho, kto preferuje lokalitu na okraji centra mesta, s veľmi dobrou dostupnosťou pre klientov na pešo, alebo aj autom, s možnosťou parkovania priamo pred prevádzkou na vlastnom parkovisku.Priestory sú k dispozícii po dohode.Cena za nájom je dohodou.Na odber elektriny bude mať budúci nájomca vlastné meranie od SSE.Predpokladané náklady za energie sú podľa typu prevádzky od 200,- € mesačne.Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, alebo osobne pri obhliadke nehnuteľnosti.Prenájmom tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 126308 Kontakt maklér: +421905186606, kontakt pobočka: +421918111232. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Popis loklity: Centrálne položená lokalita s veľmi dobrou dostupnosťou a vlastným parkovaním.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 97
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet terás: 1
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 150 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty