PredajPekný, zrekonštruovaný byt Prievidza-Staré sídlisko.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 10. 2021
Prievidza
Predaj/Pekný, zrekonštruovaný byt/ Prievidza-Staré sídlisko.
90 000 €

Predaj/Pekný, zrekonštruovaný byt/ Prievidza-Staré sídlisko.

90 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 64 m2
  • Cena za m2: 1 406,25 €/m²
    ID inzerátu: 4539505
Hľadáte kompletne zrekonštruovaný byt v lokalite – Prievidza - Staré sídlisko??? V JIST máme opäť exkluzívnu novinku možno práve pre Vás.

Tento naozaj vkusne prerobený byt, doslova ako z katalógu s výmerou 64m2, sa nachádza na ulici Svätoplukova, v obľúbenej časti Starého sídliska. Táto lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, pár minút to budete mať do centra mesta, aj k obchodom. Zmenená dispozícia tohto trojizbového bytu je moderná : Dve samostatné spálne, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, ktorá je vybavená sporákom s rúrou aj umývačkou riadu, bonusom je špajza. Použité boli kvalitné materiály ako napríklad obloženie (tehla) na stenách v obývacej miestnosti a chodbe, laminátové podlahy, a samozrejme bezpečnostné dvere Sherlock. Rekonštrukcia prebehla v roku 2020. V priestrannej kúpeľni spojenej s wc je dostatok miesta aj pre práčku so sušičkou. Byt  sa nachádza na vyvýšenom prízemí, predáva sa čiastočne zariadený (kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine(ostatné zariadenie je na dohode). K bytu patria dve pivnice: prvá o výmere 5m2, druhá menšia o výmere 3m2.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, príďte si pozrieť tento moderný byt ktorý je doslova ako z katalógu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty