LEXXUS - PREDAJ, novostavba 3i útulného radového rodinného domu v štandarde s terénnymi úpravami, Ra
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Rastislavice
LEXXUS - PREDAJ, novostavba 3i útulného radového rodinného domu v štandarde s terénnymi úpravami, Ra
149 900 €

LEXXUS - PREDAJ, novostavba 3i útulného radového rodinného domu v štandarde s terénnymi úpravami, Ra

149 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 314 m2
 • Cena za m2: 1 665,56 €/m²
  ID inzerátu: 4539543
[b]Na predaj, novostavba 3i prízemného radového rodinného domu v štandarde a s terénnymi úpravami, v novej výstavbovej lokalite šiestich radových rodinných domov, obec Rastislavice, časť Kalvín. [/b] Radový rodinný dom – [b]bungalov, s celkovou úžitkovou plochou 90 m2 a je situovaná na slnečnom pozemku s celkovou výmerou ideálnych od 314 m2 do 390 m2.[/b] Útulný zateplený bungalov v štandarde s premyslenou dispozíciou pozostáva vstupným zádverim so [b]vstupnou toaletou[/b] a priestorom na šatníkovú skriňu. Dennú časť ďalej tvorí praktická kuchyňa s murovanou komorou a s jedálenským priestorom. [b]Slnečná obývacia izba s možnosťou krbu s výstupom na zadnú terasu[/b] s výhľadom do zelene a záhrady s vlastnou studňou. Nočná časť je tvorená dvomi komfortnými izbami a priestrannou kúpeľňou s druhou toaletou, vaňou, sprchovým kútom a priestorom na práčku. [b]Príjemne orientovaný pozemok v tichej lokalite, ideálnym tvarom, na začiatku obce dotvárajú rodinnú idylku.[/b] [b]Sympatická obec Rastislavice[/b] s dobrým napojením na diaľnicu, s poľovníckym združením, klubom mladých či dôchodcov, stolnotenisovým a futbalovým klubom [b]spájajúca pokojný rodinný život a ruch blízkej Nitry či Nových Zámkov ponúka pohodlné bývanie[/b] pre každého klienta. [b]Možnosť prikúpiť aj ďalší zo šiestich radových rodinných domov v rovnakom stave, pre rodinu či kamarátov, VŠETKO s dokončením na kľuč.[/b] (viď. ilustračné vizualizácie) Cena s DPH. TOPPONUKA

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu