Predaj: APARTMÁNY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na ulici KRIVÁ, 168m2, KOŠICE JUH, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2021
Krivá, Košice IV - Juh
Predaj: APARTMÁNY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na ulici KRIVÁ, 168m2, KOŠICE JUH, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA
399 500 €

Predaj: APARTMÁNY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na ulici KRIVÁ, 168m2, KOŠICE JUH, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

399 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Hotel, penzión
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 162 m2
  • Cena za m2: 2 466,05 €/m²
    ID inzerátu: 4539804
***BÝVANIE V SRDCI KOŠÍC*** Investujte v lokalite odkiaľ je všetko blízko. Táto príležitostná  nehnuteľnosť môže byť Vaša. 
Spojenie nadčasových trendov v bývaní, moderného konfortu a nového využitia centra mesta vytvorí atraktívny domov pre ľudí , ktorí si vážia kvalitu a tradície.
POD NÁZVOM: Apartmány Košice sú Aparmány dispozične riešené flexibilne, veľkoryso, prakticky a poskytnú životný priestor na všetky túžby spojené s atraktívnym bývaním v srdci mesta. Toho času sa Apartmány využívajú na krátkodobý prenájom Booking. Je už na Vás ako sa rozhodnete, je možné tieto apatmány prenajať aj na dlhodobo mesačne. Pri krátkodobom prenájme získate od nás aj klientov, ktorý pravidelne navštevujú tieto apartmány ako sú napríklad firmy pri rôznych školeniach, konferenciách, workshopoch a využívajú pobyt.
***Ale to ešte nie je všetko *** Tieto apartmány sa dajú kúpiť aj ako 2 samostané byty na bývanie pre Vašich členov domácností. Môžete bývať spolu s rodinou ( rodičia, starí rodičia, deti ...) alebo 2 rozdielne rodiny a máte vlastné súkromie. 
MAXEN Reality Centrum Vám ponúka investičnú príležitosť kompletne prerobenej nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť sa vyznačuje samostatnou vstupnou bránou. V objekte sa nachádzaju 2 byty, ktoré sú dispozične prerobené a rozdelené do 4 apartmánov a každá z nich má samostatný vstup do apartmánu. Byty sa nachádzajú v TEHLOVOM bytovom dome na KRIVEJ ulici neďaleko historického centra mesta KOŠIC o celkovej rozlohe 168 m2. Byt je v osobnom vlastníctve a dá sa prefinancovať aj cez hypotekárny úver.
POPIS APARTMÁNU:
4 Apartmány v bytovom dome sú kompletne zariadené a vybavené kuchynkou aj sociálnym zariadením, stačí ak prídete a bývate v novom krásnom a útulnom byte. Každý jeden apartmán ( byt ) disponuje obývačkou, samostatnou spálňou, kuchyňou a kúpeľňou. Byty sa predávajú kompletne aj so zariadením ako na fotkách. Viac fotiek pošlem maillon v prípade záujmu.
CENA: 
Cena nehnuteľnosti za jeden byt je 215 000 € o rozlohe 84 m2 ( 2.559,-€ za m2 )
Cena nehnuteľnosti za dva byty 429 900 € o rozlohe 168 m2 , ktoré sa prioritne predávajú spolu.
 
LOKALITA a VÝHODY: 
Táto lokalita je najmä miesto, ktoré spĺňa vaše požiadavky a potreby vašej rodiny na spokojné bývanie. Lokalita je vyhľadávaná pre svoju dostupnú vzdialenosť do centra mesta pešej chôdze za 5 min. V blízkosti bytového domu sa nachádza medzinárodná železničná stanica a autobusová stanica, nákupné centrum Aupark, McDonald's,...
Byt je situovaný zopár minút pešej chôdze do historického centra mesta skvelých reštaurácii a možnosť si vychutnať kultúrne, spoločenské, športové podujatia a aktivity.  
Cena je vrátane profesionálneho právneho servisu čo obnáša:  vypracovanie zmlúv, návrh vkladu do katastra, poplatky u notára, kolok si platí kupujúci, prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk .Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak   nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky

Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 10
Počet kúpeľní: 4
Internet: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty