Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
neuvedená, Štrba
Vysoké Tatry, Tatranská Štrba, predaj rekreačnej chaty, pozemok 5.181 ( 6.243 )m2, všetky inž. siete
700 000 €

Vysoké Tatry, Tatranská Štrba, predaj rekreačnej chaty, pozemok 5.181 ( 6.243 )m2, všetky inž. siete

700 000 €

Dohoda možná.


 • Typ: Predaj
  Druh: Iný objekt na bývanie
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 571 m2
  Zast. plocha: 243 m2
  Plocha pozemku: 5181 m2
 • Cena za m2: 1 225,92 €/m²
  ID inzerátu: 4540448
Rekreačná chata ( budova ubytovacieho zariadenia ) sa nachádza v Tatranskej Štrbe, ktorá je v lokalite jedného z troch najväčších turistických stredísk vo Vysokých Tatrách a to Štrbského Plesa. Je situovaná na okraji podtatranskej obce , v lesnom prostredí, v blízkosti zastávky ozubnicovej železnice tzv. zubačky na Štrbské Pleso, kde sa nachádzajú najvyhľadávanejšie strediská zimných športov a letnej turistiky, okolitá lokalita ponúka aj mnoho historických pamätihodností a iných turistických atraktivít. Najznámejšie a najvyššie položené rekreačné stredisko Vysokých Tatier - Štrbské Pleso (1.355m) je od hotela vzdialené len 10 km ( ozubnicová železnica), v letnej sezóne je vyhľadávaným východiskom pre vysokohorské túry rôznych náročností, horolezecké výstupy a rôzne výlety. Známou tatranskou električkou sa zo Štrbského Plesa doveziete do všetkých tatranských osád (Smokovce, Tatranská Lomnica). V zimnom období sú k dispozícii viaceré lyžiarske strediská: Areál snov na Štrbskom Plese, Tatranská Lomnica, Bachledova dolina, Lopušná dolina, Liptovská Teplička, Jasná v Nízkych Tatrách. V letnom období sú k dispozícií kúpaliska s celoročnou prevádzkou AQUACITY Poprad a TATRALANDIA Liptovský Mikuláš. Milovníci golfu sa môžu realizovať na 27 jamkovom golfovom ihrisku " Black Stork " so 4 * hotelom " Internacionál " vo Veľkej Lomnici. V lokalite obce Tatranská Štrba je plánovaná výstavba golfového ihriska ( schválený ideový urbanistický zámer projektu "Golf Štrba".


Chata je napojená na všetky verejné inžinierske siete ( elektrika, voda, plyn, kanalizácia ) a vlastnú prístupovú komunikáciu. Pozemok o celkovej výmere 5.181 m2 s možnosťou ďalšej zástavby. Možnosť dokúpenia susednej parcely o výmere 1.061 m2 ( 9 x 18 m2). Budova je v pôvodnom stave ( r. 1925, čiastočná rekonštrukcia a prístavba r. 1960), plastové okná, plechová strecha, murovaná, zariadená. Do konca r. 2020 bola využívaná ako turistická ubytovňa. Budova je čiastočne podpivničená ( sklad 41 m2), 3 nadzemné podlažia : 1NP ( 243 m2 ), vstupná časť, veranda, schodisko, 3x izba, soc. zariadenie, denná miestnosť s kuchyňkou, sklad, kotolňa. 2 NP ( 175 m2) : , 7 x izba, soc. zariadenie, kuchyňka, terasa, schodisko. 3 NP ( podkrovie 112 m2) : 4 x izba, 3x sklad. Izby sú čiastočne obložené drevom ( červený smrek), vykurovanie plynové - vlastná plynová kotolňa + ohrev vody, ústredné kúrenie. Vlastné parkovanie. Vlastníkom je fyzická osoba, kúpna cena 700.000,- EUR, dohoda možná.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Počet izieb/miestností: 14
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty