Na predaj priestranný rodinný dom v obci Mostová
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2021
Mostová
Na predaj priestranný rodinný dom v obci Mostová!!!
94 000 €

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Mostová!!!

94 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 80 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 1 175 €/m²
  ID inzerátu: 4540746
TUreality Vám ponúkajú na predaj v obci Mostová, v okrese Galanta, pekný priestranný, jednopodlažný 2-izbový rodinný dom. Dom s obytnou plochou 80m2 je postavený z pálenej tehly, má škridlovú strechu. Nachádza sa na 5á rovinatom, oplotenom pozemku. Dispozične pozostáva z dvoch priestranných priechodných izieb, z kuchyne, do ktorej sa vchádza z chodby. Z kuchyne je tiež vstup do kúpeľne a toalety. Podlahy v kuchyni, kúpeľni a WC sú keramické, v izbách je plávajúca podlaha. Okná sú plastové. Súčasní obyvatelia využívajú na kúrenie pec na tuhé palivo. Odpadová voda je riešená žumpou. Na pozemku sa tiež nachádza studňa ako i ďalšie stavby, ktoré sa dajú využiť na technické účely. Energetický certifikát nebol predložený. Tento rodinný dom má veľký potenciál, keďže je okamžite obývateľný, bez nutnosti väčších rekonštrukčných prác, tiež sa nachádza v dobrej lokalite - je v blízkosti troch okresných miest - Galanty, Šale, Dunajskej Stredy. Obec Mostová disponuje dobrou občianskou vybavenosťou, výhodou je i jej tesné prepojenie so susednou obcou Čierny Brod. Ak máte záujem danú nehnuteľnosť si pozrieť osobne, resp. doplniť informácie, neváhajte ma kontaktovať a to na tel. čísle +421 41 3217800, alebo prostredníctvom e-mailu bedecsova@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty