Nádherný novo zrekonštruovaný 2ibyt na Bosákovej 7
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2021
Bosákova 3783/7, Bratislava V - Petržalka
Nádherný novo zrekonštruovaný 2ibyt na Bosákovej 7
Cena dohodou

Nádherný novo zrekonštruovaný 2ibyt na Bosákovej 7

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 64,5 m2
  • Energie: 170 €/mesiac
    ID inzerátu: 4540968
Ponúkame na predaj nádherný úplne zrekonštruovaný 2i byť na 7 poschodí bytového domu na Bosákovej 7. Byť práve prešiel kompletnou rekonštrukciou, po ktorej v byte ešte nikto nebýval.
Byt sa nachádza v bytovom dome s recepciou fungujúcou 24/7 a veľmi pekným vstupom do domu cez vlastnú nádvorie s fontánou, kvetmi, stromami a lavičkami, strážené aj kamerovým systémom.
V okolí domu sa nachádza autobusová a električková zástavka (obe cca 3 min chôdze), priamo pod domom a na bočnej ulici Lužná sa nachádzajú potraviny (2x), talianska kaviareň, fit core gym, prvotriedna reštaurácia, a rôzne iné predajne. Ide o vyhľadávanú oblasť s novou cca 3-12 ročnou zástavbou nových bytových domov známu pre svoje príjemné čisté prostredie a udržiavanú zeleň. Vzdialenosť do centra a do EUROVEI cca 15-20 min. peši, AuPark a Sad Janka Kráľa cca 10 min. peši, Wellness a posilňovňa RELAX cca 5 min peši. Lekáreň je priamo na ulici Lužná pod domom, poliklinika je cca 2-3 min peši, Nemocnica Antolská je cca 4-5 min autom. Diaľničný obchvat Bratislavy cca 1 minúta autom - celkovo vynikajúca dostupnosť kamkoľvek v rámci Bratislavy. Nestrácajte čas zbytočným cestovaním! Žite! Treba vidieť!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo