Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 05. 2022
Veľké Úľany
Pekný priestranný rodinný dom na PREDAJ vo Veľkých Úľanoch s veľkým pozemkom a bazénom
229 000 €

Pekný priestranný rodinný dom na PREDAJ vo Veľkých Úľanoch s veľkým pozemkom a bazénom

229 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 222 m2
  Plocha pozemku: 1661 m2
 • Cena za m2: 1 031,53 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4541482
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka rodinný dom v obci Veľké Úľany, ktorý za posledné roky prešiel masívnou rekonštrukciou a momentálne je z neho krásny priestranný dom s veľmi pekným veľkým pozemkom.
Najväčšou zmenou v roku 1990 prešiel dom, keď sa pristavili 2 bytové jednotky (letná kuchyňa, práčovňa), kedy bola menená aj škridľa. V tomto roku bolo vydané aj povolenie na dostavanie horného bytu (príprava na 4 izby + kúpeľňa). Ďalšia rekonštrukcia bola pred 7 rokmi, kedy sa vymenili plastové okná v celom dome okrem obývacej miestnosti a menené boli zároveň aj podlahy. Posledná rekonštrukcia bola pred 2 rokmi, kedy bola kompletne prerobená kúpeľňa s toaletou, zateplenie na dome a nová fasáda. Dom bol postavený z kvádru.

Samotný dom disponuje podlahovou plochou 190 m2 s pivnicou 20 m2. Do dvora sa dostanete cez veľkú elektrickú bránu, čo je príjemným komfortom, keď nemusíte zakaždým vystupovať z auta, aby ste si otvorili a zase zavreli bránu. Na dvore je vybudovaný altánok, ktorý poslúži na príjemné posedenie . Výhodou je bazén nachádzajúci sa za domom.
Po vstupe do domu sa ocitnete vo vstupnej hale, z ktorej sa po ľavej strany vchádza do spálne. Zo vstupom do druhej chodby sa po pravej strane nachádza priestranná obývacia miestnosť s krbom. Z obývacej miestnosti sa prechádza do jedálne s prechodom do kuchyne. Chodba vedie k modernej kúpeľni a 2 priestranným spálňam. K prístavbe dvoch bytových jednotiek sa dá dostať cez vstup z kuchyne alebo samostatných vchodov z vonkajšej časti domu.
Kúrenie je v dome riešené plynovým kotlom. Napojený je na obecnú vodu a kanalizáciu, plyn. Pri záujme je možné v celom dome ponechať nábytok, ktorý je možné vidieť na fotkách po dohode s majiteľom. Cena tohto domu je 229000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak hľadáte dom, ktorý je okamžite pripravený na bývanie, tak ste ho práve našli.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutá aj bezplatná najvýhodnejšia ponuka financovania prostredníctvom úveru, kompletný právny servis, poplatky na katastri a u notára.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 1
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty