TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj RD HOLODOM v Kotešovej
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Kotešová, Bytča
TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj RD HOLODOM v Kotešovej
Info v RK

TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj RD HOLODOM v Kotešovej

Info v RK

Cena v inzeráte


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 4541658
TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – ponúkame na predaj rodinný dom v stave HOLODOM – jedná sa o modernú stavbu 4izbového domu v Kotešovej so zastavanou plochou 116m2 – 94m2 podlahovej plochy plus zastrešená terasa o výmere 15m2, ktorú je možné jednoduchou stavebnou úpravou (zamurovaním a tak spojením s obývačkou) pričleniť k podlahovej ploche domu. Terasu je možné následne vybudovať pred spálňou - tiež s výmerou 15m2 s východom z obývačky a zo spálne. Tak by mal dom podlahovú plochu spolu 107m2. Dom je situovaný na veľkom, rovinatom a slnečnom pozemku s plochou 667m2. Odpad je riešený žumpou a voda - vlastný zdroj vody/studňa. Počas dokončenia výstavby do stavu holodomu máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí, fasádu a následne samozrejme aj kúpeľňu a WC. Dom pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhovýchodnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby.

Cena nehnuteľností je 185.000€ - DOHODA NA CENE MOŽNÁ - LEN U NÁS - v prípade naozaj vážneho záujmu. Info len osobne.

Dom sa predáva aj v stave hrubej stavby za cenu 122.000€ - DOHODA NA CENE MOŽNÁ - LEN U NÁS - v prípade naozaj vážneho záujmu. Info len osobne.

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o. Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná.

Doplnkové charakteristiky

  • Rok výstavby: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu