Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2022
Polomka, Polomka
REZERVOVANÉ Dom blízko lyž. strediska - Nízke Tatry
39 900 €

REZERVOVANÉ Dom blízko lyž. strediska - Nízke Tatry

39 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 700 m2
 • Cena za m2: 266 €/m²
  ID inzerátu: 4542541
Nachádza sa v Horehronskej dedinke Polomka, okres Brezno, situovaný na pozemku o výmere 700 m2. Je v pôvodnom stave, napojený na elektrinu, vodu, odpad - kanalizácia, plyn. prípojka - pri pozemku. Kúrenie bolo pôvodne ústredné - plynové, ale momentálne je nefunkčné. Na prízemí je vstupná chodba, kuchyňa, izba, kúpelňa s WC a kotolňa so vstupom do garáže. Na poschodí sú tri izby, kúpelňa a oddeené WC. Dom je vhodný na trvalé bývanie alebo vzhľadom na svoju polohu v blízkosti lyž. strediska vhodný aj na rekreáciu, prípadne ako investícia na rekreačný prenájom. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, priamo v obci je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik a 20 km od obce je tiež obľúbené stredisko Ski Telgárt, Chopok Juh/sever 45 min. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií. poradcu v oblasti financovania kúpy - bez poplatkov a ďalších navýšení.Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľnostíNájdete nás v kancelárii Brezno reality, sr.o. na Rázusovej ul. č. 12 (pod ISU športom) -

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty