Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Malá hora, Martin
PRENAJOM OBCHODNYCH PRIESTOROV
Cena dohodou

PRENAJOM OBCHODNYCH PRIESTOROV

Cena dohodou

viac info v texte


  • Typ: Prenájom
    Druh: Polyfunkčný objekt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 203 m2
  • ID inzerátu: 4543903
Ponúkame na prenájom exkluzívne priestory pre ambulanciu, lekáreň, zdravotnícke potreby, potraviny, obchod alebo služby o výmere 203,16 m2 v novopostavenej budove Bytového domu CROSS v blízkosti objektov Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine. Miesto realizácie sa nachádza na adrese Malá hora, v pokojnej štvrti vzdialenej len pár minút chôdze od centra mesta Martin.

Priestor je momentálne ako holopriestor a je možné si ho prispôsobiť vlastným potrebm. Sú tam vysoké priznané stropy a predprípravou na VZT a, vinylové podlahy. Priestory sú vhodné aj na prevádzkovanie predajne, showroomu, pobočky banky alebo poisťovne, prípadne služieb. Sú umiestnené na prízemí budovy a sú prístupné priamo z chodníka alebo z príjazdovej cesty. Priestor je možné rozdeliť na dva samostatné objekty: napr. bistro a potraviny, čakáreň a ambulancia, showroom a predajňa so zázemím pre zamestnancov...

Priestor je vykurovaný teplovodným podlahovým kúrením so samostatným riadením nástenným izbovým termostatom, má samostatné meranie elektrickej energie, vody, spotreby tepla.


Celá budova je zhotovená z kvalitných materiálov vo vysokom štandarde. Nízke náklady na vykurovanie - budova je nízko energetická.

Parkovanie je zabezpečené pred budovou.

Cena je 10 € bez DPH/m2 + energie.


Na Vaše otázky radi zodpovieme na tel.č. 0915 903 633 – Ing. Ľubomíra Tanistráková, MBA.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo